Presunúť na hlavný obsah

Známe Slovenky v sexi pyžamách: Najkrajšia Slovenka stavila na satén, Mária Havranová v chutných podkolienkach

Slovenské celebrity

Naše slovenské krásky patria k dámam, ktoré sa zaujímajú o módu aj mimo spoločenských večierkov či významných udalostí. Okrem inšpiratívnych módnych outfitov nás tento krát zaujali aj svojimi pyžamami, vďaka ktorým nám vyčarili úsmev na tvári.

Medzi známymi slovenskými kráskami sme našli rôzne typy, ktoré sa odlišujú najmä  výberom svojho pyžama. Nazrite do ich súkromia a dozviete sa, ktoré z nich preferujú pohodlnosť, sexi štýl či vtipné a roztomilé kúsky. Nechajte sa prekvapiť!

Mohlo by vás zaujímať: Tieto Slovenky našli vysnívané šťastie v zahraničí: Zdenka Jakešová podľahla romantike, Belohorcová si užíva Miami

Soňa Skoncová

Moderátorka a modelka Soňa Skoncová patrí k typom žien, ktorým nechýba zmysel pre humor. O tom svedčí aj jej tyrkysové pyžamo s mačičkami a bodkami, v ktorom vyzerá naozaj roztomilo. Za tento overal má u nás kladné body!

Mária Havranová

Slovenská herečka Mária Havranová patrí k známym a obľúbeným tváram televíznej obrazovky. Zatiaľ čo v médiách je označovaná za sexbombu, v súkromí sa považuje za šedú myšku. V ružovom tričku a podkolienkach pôsobí ako školáčka a tento outfit na spanie jej naozaj svedčí.

Kristína Činčurová

Misska a modeka Kristína Činčurová patrí k typom žien, ktoré sú sexi za každých okolností. Či už je to spoločenská udalosť alebo večer v pohodlí domova, vždy vyzerá okúzľujúco. Veď kto by nechcel vyzerať takto po prebudení?

Dominika Cibulková

Slovenská tenistka Dominika Cibulková nás úprimne pobavila svojím výberom pyžama. V ružovom overale, ktorý znázorňuje jednorožca vyzerala naozaj neodolateľne a veľmi milo. Síce v tomto uletenom kostýme nespáva pravidelne, nás si jednoznačne získala.

Michaela Kocianová

Topmodelka agentúry Elite, Michaela Kocianová, je príkladom toho, že menej je niekedy viac. Sexi kráska s dokonalými krivkami si počas horúcich dní neláme hlavu nad pyžamom a namiesto toho volí úspornejší outfit. V spodnej bielizni jej to však naozaj pristane!

Romana Škamlová

Podnikateľka Romana Škamlová trávi svoje pracovné cesty či dovolenky často na hotelovej izbe. Tam jej ako pohodlné pyžamo postačí aj froté župan, ktorý patrí k veľmi pohodlným a príjemným voľbám. 

Inšpirujte sa: Dieťa nemusí byť brzdou v kariére: Baša Števulová prežíva najkrajšie chvíle, Zdenka Predná to zvláda pri dvoch

Dominika Ducová

Moderátorka Dominika Ducová sa nedávno zúčastnila pyžamovej párty, na ktorej pozvaní hostia predviedli svoje sexi a štýlové kúsky. Exoticky krásna Slovenka nás zaujala svojím prepracovaným outfitom, kde dominovali zvieracie vzory, či vtipné detaily v podobe čelenky a papučiek.

 

- Najčítanejšie -