VIDEO: 15 minút cvikov na spevnenie bruška: Fitness trénerka Veronika vie, čo na telo zaberá najviac

Séria cvičení od fitness trénerky Veroniky Fidlerovej sa vám zapáči hneď na prvý pohľad. Vyskúšajte si doma, ako ľahko sa dá chudnúť z bruška, keď sa naozaj chce.

Zacvičte si s fitness trénerkou Veronikou Fidlerovou jednoduchú zostavu na bruško

Zacvičte si s fitness trénerkou Veronikou Fidlerovou jednoduchú zostavu na bruško

Zdroj: Vlado Anjel

Dlhoočakávané letné obdobie sa nám nenávratne blíži a s ním aj túžba po plochom brušku. Spoločne s fitness trénerkou Veronikou Fiderovou sme pre vás pripravili zostavu jednoduchých cvikov, ktoré zvládnete v pohodlí domova a nepotrebujete k nim nič iné, len obyčajnú karimatku a záťaž podľa zvolenej náročnosti.

Inšpirujte sa: VIDEO: Účinný cvik na problematické ženské partie: Kameňom úrazu je podľa osobnej trénerky strava

FEMINITY TV: Fitness trénerka Veronika Fidlerová nám predstavila sériu cvikov na ploché bruško

Cvičiť by ste mali minimálne 2 až 3-krát do týždňa

Veronika odporúča začínať s cvičením tak, že ho budete vykonávať aspoň tri dni v týždňi. „Vtedy sa dostaví mierna svalovica signalizujúca, že ste s bruškom deň predtým niečo robili. Pre pokročilých je ale úplne v poriadku, ak budú cvičiť aj obdeň alebo každý deň, pretože oblasť brucha je svalová partia, ktorá nepotrebuje až tak veľa regenerácie,“ vysvetlila nám Veronika.

Nenechajte si ujsť: VIDEO: Fitness tréner Marek Blahušiak zostavil sériu cvikov na mieru pre ženy a mužov, vyskúšate doma?

Nezabúdajte na správnu úpravu stravy

Nestačí len cvičiť, výsledky sa dostavia v kombinácii so správnym stravovaním. „Jedzte zdravšie a majte kontrolu nad tým, koľko toho za deň prijímete. Pribrať sa totiž dá aj zo zdravej stravy, preto si treba dať pozor hlavne na veľkosť porcií a dostatočný výdaj,“ dodala fitness trénerka na záver.

Foto:
Vlado Anjel Video: Vlado Anjel
Zdroj:
EF

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba