Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Kancelária Dominiky Navara Cibulkovej: Takto vyzerá príprava na dôležité zápasy, na ktorých záleží jej kariéra

Slovenské celebrity

Dominika Navara Cibulková je vo svetovom tenise ako doma. Do zápasov vo Wimbledone sa vrhla po hlave a nenechala si ujsť ani jednu dôležitú loptičku. Krásna Domi je však oveľa viac než len skvelou tenistkou!

Módu má v duši, to všetci vieme

O dokonalých outfitoch Dominiky Navara Cibulkovej vás pravideľne informujeme. Jej bohatý výber topánok a značkových kabeliek by ocenila nejedna žena. Dominika je však štýlovou aj počas hry na trávnatom povrchu. Svoje športové oblečenie si vyberá až po dôkladom premyslení tak, aby spĺňalo tie najvyššie športové štandardy.

Prečítajte si tiež: Letná láska na naromantickejšom mieste Talianska: Toto na Benátkach dostalo Jasminu Alagič a Rytmusa

FEMINITY TV: Úspešná tenistka Domi Navara Cibulková o tom, ako vníma Wimbledon a čo musí jej športové oblečenie spĺňať

Jej kancelária zrazu nabrala nové rozmery

Keď tenistka trénuje doma, užíva si aj antuku. Pri hre vo Wimbledone si však automaticky musela zvyknúť na trávu. Jej pôsobisko sa preto zmenilo a Dominika neváhala ukázať, čo je v nej aj na tomto povrchu. Neobchádza samozrejme ani svojich fanúšikov, či starých známych tenistov, ktorých pozná už roky. 

Mohlo by vás zaujímať: Česká topmodelka Daniela Peštová a jej dokonalý letný šatník: Tieto kúsky si neváhajte zabezpečiť aj vy

Nikdy nezanedbá prípravu

Tenistka sa dôkladne pripravuje so svojím trénerom už doma. Silové, ale aj rýchlostné cvičenia nesmú pre Dominikinu dokonalú kondíciu chýbať. Inšpirujte sa jej kolobehom cvičení, na ktoré pri príprave na dôležitý zápas nedá tenistka dopustiť.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Dominika Cibulkova (@domicibulkova),

- Najčítanejšie -