Presunúť na hlavný obsah

Najfarebnejšie outfity leta patria tejto dáme: Doktorka Alena Pallová vás svojím šatníkom doslova ohúri

Slovenské celebrity

Luxus, elegancia, ale aj farebná extravagancia. Tieto atribúty vystihujú módny vkus a neprehliadnuteľný štýl známej doktorky, Aleny Pallovej. Aj toto leto dokazuje, že vie, ako svojím outfitom zaujať.

Exotika 

Presne takýto exotický pocit nám navodzuje tento outfit Aleny Pallovej. Zeleno-čierne vzorované minišaty doplnené o zaujímavý detail v podobe sandálok. Konkrétne máme na mysli pierka, ktoré jej siahajú až takmer po kolená. 

Nežné a mladistvé

Svieži a mladistvý look zvolila známa doktorka v tejto kombinácii športovejšieho trička s nápisom, nežnej ružovej minisukne, otvorených letných čižmičiek na podpätku. Celkový dojem dievčatka dotvorila štýlová baretka ružovej farby a výraznejšia zelená kabelka. 
 

Elegantná biela doplnená farbami

Hoci v tomto prevedení si vybrala Alena jednoduchý strih bielych minišiat, farebné doplnky urobili svoje. Štýlový klobúk lososovej farby, ktorý je momentálne viac než len v kurze, k tomu lodičky výraznej cyklaménovej farby a ružová listová kabelka vyčarovali skutočnú eleganciu. 

Pohodlný plážový outfit

Presne tak by sme mohli nazvať jej ďalšiu módnu kreáciu, ktorá je skvelou voľbou, ak sa rozhodnete ísť na pláž. K tomu opäť detail v podobe slameného klobúka, či pohodlných, ale pritom farebných šľapiek a budete neprehliadnuteľnou. 

Romantické a nežné

Krásne bielo-modré šaty s kvetovanou potlačou a odhalenými ramenami sú must-have kúskom každej ženy počas tohto leta. Alena k šatom zvolila pastelovú modrú kabelku a vytvorila tak skutočne romantický look. 
 

V záplave kvetov

Voľný, pohodlný, ale pritom módny outfit nám môže byť ďalšou skvelou letnou inšpiráciou. Aj v tomto prípade sa prominentná doktorka vyhrala s doplnkami, napríklad v podobe zelených pastelových lodičiek, či väčšej tašky hnedej farby. V kombinácii s kvetovaným vzorom bola skutočne neprehliadnuteľná. 
 
Na pohodlnosť stavila Alena Pallová aj v tomto farebnom prevedení moderného outfitu, ktorý zase obohatila o štýlovú pokrývku hlavy a elegantné strieborné lodičky. 

Ľudový motív v kombinácii s čiernobielou

Šaty červeno-bielej farby s populárnym ľudovým motívom sú trendy samy o sebe. Avšak, keď ich doplníte o kabelku a lodičky v čiernobielej kombinácii so vzormi, povýšite jednoduchosť opäť na eleganciu. 
No trendy pôsobia aj červené šaty v štýle boho opäť s prepleteným bielym ľudovým motívom s rozšírenými rukávmi doplnené o biele doplnky v podobe kabelky a lodičiek, čo poviete?

Jednoduché s efektom v podobe kabelky

Jednoduché žlté a voľné šaty stačilo v tomto prípade doplniť kabelkou s kvetovaným vzorom a výsledný efekt je na svete. 
 

Pásiky oživené žltou

Pásiky sú momentálne vítané a populárne, preto na ne stavila v ďalšom outfite v podobe čiernobielych šiat aj Alena. Aby celkový dojem oživila, zvolila kabelku žltej farby, ktorá krásne ladila so žltými podpätkami na vysokých lodičkách. 
 
Žltá, modrá či zelená pastelová farba sú typicky letnými farbami a v tomto outfite ich doktorka dokázala opäť skombinovať na výbornú. 

- Najčítanejšie -