Slovenka roka 2018: Karolína Chomisteková hviezdila v nežnej ružovej, krásna Petra Ficová opäť s bruškom

Podujatie Slovenka roka každoročne oslavuje silu ženského pokolenia. Odovzdávanie prestížnych ocenení sa nesie v znamení luxusu, ale aj tradícií, na ktoré sú slovenské ženy právom hrdé. Pozrite sa spolu s nami, ako sa na tento večer pripravili slovenské hviezdy.

Krásne Slovenky predviedli na odovzdávaní cien Slovenka roka 2018 tie najpôsobivejšie outfity

Krásne Slovenky predviedli na odovzdávaní cien Slovenka roka 2018 tie najpôsobivejšie outfity

Zdroj: Ján Zemiar

Slovenky sú nie nadarmo považované za najkrajšie ženy sveta. Okrem toho však každoročne dokazujú aj svoje odhodlanie, húževnatosť a pracovitosť. Odovzdávanie cien Slovenska roka má preto aj veľmi silný podtón. Ukazuje ženám, že dokážu čokoľvek a sú na to dostatočne silné!

Prečítajte si tiež: Trend, ktorému neodolali ani naše Slovenky: Femme fatale Natália Glosíková, Karolína Chomisteková ako diva

Nás zaujali tieto dámy, ktoré vytiahli opäť to najkrajšie zo svojich šatníkov. Ročník 2018 sa niesol v znamení krásnych rób ale aj tradičných krojov. 

Alena Pallová

Lekárka Alena Pallová si na každej akcii dáva záležať na svojom vzhľade. Na Slovenku roka 2018 zvolila strihovo jednoduchšie béžové šaty, avšak zaujala v nich práve vďaka svojej dokonalej postave. Doplnila ich luxusnými šperkami a tiež malou luxusnou kabelkou v netradičnom tvare. 

Monika Céreová

Úsmev na tvári je tým najlepším doplnkom každej úspešnej ženy. Na tvári Moniky Cérovej samozrejme nesmel chýbať. Bývala riaditeľka banky zažiarila v jemných šatách s výrazným čipkovaným dekoltom. Celkový dojem dotvárali aj široké rukávy a jemné doplnky v striebornej farbe. 

Karolína Chomisteková

Riaditeľka súťaže Miss Slovensko a modelka Karolína Chomisteková, predviedla model v nežnej ružovej farbe. Šaty dokonale sedeli na jej vyšportovanej postave a pohľady zaujali práve nariasenými dlhými rukávmi. Nesmeli chýbať ani jemné topánky, ktoré Karolína ladila k svojim šperkom.

Petra Ficová

Petra Ficová ukázala dámam, že aj tehotná vie vyzerať úplne skvelo. Prominentná fotografka si vybrala šaty, ktoré jemne ukazovali jej zväčšujúce sa bruško. Aby rozbila farebnosť veľkej plochy šiat, vybrala si Petra doplnky, ktoré žiarili farbami, avšak nepôsobili vôbec rušivo.

Veronika Vágnerová

Miss Slovensko 2007, Veronika Vágnerová vie, ako zaujať. Na galavečer Slovenky roka 2018 prišla odetá v celočipkovaných šatách s odhalenými ramenami. Volány na šatách pôsobili veľmi nežne a odhaľovali Veronikine krásne nohy. 

Jana Mutňanská

Ani čierna róba nemusí byť nudná. Spisovateľka Jana Mutňanská si pre tento večer vybrala opäť troška netradičný strih. Dlhšie rukávy boli dokonale vykompenzované odhalenými pleciami. Mali sme možnosť vidieť aj kúsok farby, v podobe nechtoch, na ktoré Jana zvolila netradičnú modrú farbu.

Mohlo by vás zaujímať: Chudnutie podľa veku: Magda Šebestová po 30-tke ešte viac štíhla, úžasná Soňa Müllerová po 50-tke stavia na toto

Miriam Mattová

Bývala misska, Miriam Mattová, premenila súčasný trend kombinovania vzorov na realitu. Šaty od Jany Pištejovej tvorila vzorovaná sukňa a top, ktorý bol zdobený bielou čipkou. Miriam nenechala nič na náhodu. Zažiarila aj vďaka dokonale upravenej blonďavej hrive.

Ktorá z dám sa vám na Slovenke roka 2018 páčila najviac?

Alena Pallová
8
Monika Céreová
43
Karolína Chomisteková
238
Petra Ficová
39
Veronika Vágnerová
114
Jana Mutňanská
16
Miriam Mattová
75
Hlasovalo: 533

Foto:
Ján Zemiar
Zdroj:
PC

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba