Takto vyzerá plavková výbava našich Sloveniek: Karolína Chomisteková ako bohyňa, Natália Glosíková zvolila tieto

Pozrite sa, aké fashion a chic kúsky zvolili na horúce letné dni známe Slovenky, ktoré móda baví. Treba uznať, že v plavkách im to naozaj pristane a robia všetko pre to, aby mali skvelé postavy.

Riaditeľka súťaže krásy Miss Slovensko Karolína Chomisteková je očarujúca

Riaditeľka súťaže krásy Miss Slovensko Karolína Chomisteková je očarujúca

Zdroj: instagram.com/karolinachomistek

Dovolenková sezóna je v plnom prúde a známe Slovenky si užívajú slnečné lúče plnými dúškami. No a vyzerajú ako vždy perfektne. Pozrite sa na štýlové plavky, ktoré k vode zvolili!

Inšpirujte sa: Slovenskí futbalisti majú po boku naozaj krásne ženy: Róbert Mak už dvojnásobný otec, Ďurica so svojimi láskami!

Karolína Chomisteková

Riaditeľka súťaže krásy Miss Slovensko Karolína Chomisteková je očarujúca. Brunetka naozaj vie, v čom vyzerá skvele. Môže si dovoliť aj takýto rafinovaný model, ktorý jej skutočne veľmi svedčí. 

Michaela Kocianová

Táto žena má postavu bohyne. Presne to možno povedať o topmodelke Michaele Kocianovej z Elite Bratislava. Navyše, sympatická blondínka je povestná svojim perfektným vkusom. Veď uznajte sami. V týchto plavkách vyzerá neskutočne. 

Soňa Skoncová

Sympatická moderátorka Soňa Skoncová snáď nikdy nevyzerala lepšie. Známa kráska miluje beh, bicyklovanie, no a možno práve preto sa môže pochváliť dokonalou figúrou. Navyše patrí medzi najlepšie obliekané ženy nášho showbiznisu. Bikiny, ktoré zvolila sú toho jasným dôkazom. 

Natália Glosíková

Tomuto sa povie dokonalosť. Tanečnica Natália Glosíková svojim telom vyráža dych. V týchto celých plavkách vynikli jej dlhé štíhle nohy. Perfektné!

Dara Rolins

Speváčka Dara Rolins má postavičku, akú jej môžu závidieť naozaj aj dvadsiatničky. O svoje telo sa príkladne stará a veru to aj vidieť. V týchto sexi plavkách vyzerá neuveriteľne dobre. Zdôrazňujú všetky jej prednosti

Alexandra Orviská

Moderátorka Alexandra Orviská je známa svojou láskou k móde a výborným vkusom. Červeno - biela kombinácia na plavkách je skvelou voľbou a brunetke veľmi pristane. Alexandra jednoducho vie, čo je IN!

Denisa Mendrejová

Modelka a Miss Universe 2009 Denisa Mendrejová zvolila na pláž metalické odtiene a urobila naozaj dobre. Doslova v nich žiari!

Ktorá kráska sa vám najviac páči?

Karolína Chomisteková
47
Michaela Kocianová
27
Soňa Skoncová
193
Natália Glosíková
89
Dara Rolins
29
Alexandra Orviská
56
Denisa Mendrejová
16
Hlasovalo: 457

Nenechajte si ujsť: Jeden z najlepších slovenských futbalistov Marek Hamšík a jeho krásna rodinka: Tejto žene je verný už niekoľko rokov!

Foto:
instagram.com/karolinachomistek, instagram.com/dararolins_vermi, instagram.com/sonaskoncova, instagram.com/michaelakocianova, instagram.com/alexandraorviska, instagram.com/nataliaglosikova
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba