Presunúť na hlavný obsah

Takto vyzerá plavková výbava našich Sloveniek: Karolína Chomisteková ako bohyňa, Natália Glosíková zvolila tieto

Feminity

Pozrite sa, aké fashion a chic kúsky zvolili na horúce letné dni známe Slovenky, ktoré móda baví. Treba uznať, že v plavkách im to naozaj pristane a robia všetko pre to, aby mali skvelé postavy.

Dovolenková sezóna je v plnom prúde a známe Slovenky si užívajú slnečné lúče plnými dúškami. No a vyzerajú ako vždy perfektne. Pozrite sa na štýlové plavky, ktoré k vode zvolili!

Inšpirujte sa: Slovenskí futbalisti majú po boku naozaj krásne ženy: Róbert Mak už dvojnásobný otec, Ďurica so svojimi láskami!

Karolína Chomisteková

Riaditeľka súťaže krásy Miss Slovensko Karolína Chomisteková je očarujúca.

Soňa Skoncová

Sympatická moderátorka Soňa Skoncová snáď nikdy nevyzerala lepšie. Známa kráska miluje beh, bicyklovanie, no a možno práve preto sa môže pochváliť dokonalou figúrou. Navyše patrí medzi najlepšie obliekané ženy nášho showbiznisu. Bikiny, ktoré zvolila sú toho jasným dôkazom. 

Natália Glosíková

Tomuto sa povie dokonalosť. Tanečnica Natália Glosíková svojim telom vyráža dych. V týchto celých plavkách vynikli jej dlhé štíhle nohy. Perfektné!

Dara Rolins

Speváčka Dara Rolins má postavičku, akú jej môžu závidieť naozaj aj dvadsiatničky. O svoje telo sa príkladne stará a veru to aj vidieť. V týchto sexi plavkách vyzerá neuveriteľne dobre. Zdôrazňujú všetky jej prednosti

Alexandra Orviská

Moderátorka Alexandra Orviská je známa svojou láskou k móde a výborným vkusom. Červeno - biela kombinácia na plavkách je skvelou voľbou a brunetke veľmi pristane. Alexandra jednoducho vie, čo je IN!

Denisa Mendrejová

Modelka a Miss Universe 2009 Denisa Mendrejová zvolila na pláž metalické odtiene a urobila naozaj dobre. Doslova v nich žiari!

Ktorá kráska sa vám najviac páči?

spolu hlasovalo 460 ľudí

Nenechajte si ujsť: Jeden z najlepších slovenských futbalistov Marek Hamšík a jeho krásna rodinka: Tejto žene je verný už niekoľko rokov!

- Najčítanejšie -