Presunúť na hlavný obsah

Festivalové looky Sloveniek: Soňa Skoncová nastavila vysoký level, Twiinsky zvolili neprehliadnuteľný outfit

Slovenské celebrity

Krásne Slovenky si ani tento rok nenechali ujsť festivalovú náladu a my sme sa pozreli na ich originálne outfity.

Katarína Jakeš Štumpfová a Ivana Gáborík Surovcová

Tanečnice a zároveň podnikateľky, ktoré stoja za značkou Kattiva, sa tento rok previedli v trendy riflovine. Či už išlo o šortky alebo jednoduché šaty, kamarátky pôsobili sviežo a ich nenútenému štýlu sa naozaj nič nedá vytknúť.

Inšpirujte sa: VIDEO: Ivana Gáborík a Katka Jakeš si nájdu vždy čas na oslavu života: Aké maličkosti im vedia urobiť radosť?

Naty Kerny

Influencerka Natália Körnerová známa pod menom Naty Kerny, si na túto príležitosť zvolila ženský pôsobiaci klobúk a jemný top doplnený o koženú bundu a kvietkovanú sukňu. Treba uznať, že jej to naozaj pristalo a jej outfitu nie je čo vytknúť.

Tatiana Žideková

Influencerka Tatiana Žideková ohúrila jednoducho ladeným outfitom, ktorý však oživila originálnymi šnúrovacími sandálkami. Sexi top a rozpustené vlasy jej naozaj pristali a v kombinácii s letne opálenou pokožkou vyzerala Táňa naozaj skvelo.

Soňa Skoncová

Moderátorka Soňa Skoncová tentokrát festivalovú sezónu privítala v sexi outfite, ktorý spočíval vo vojenských nohaviciach výraznej oranžovej farby a čipkovanom tope. Soňa sa pohrala aj s doplnkami a všetko oživili extravagantné topánky.

Dominika Mirgová

Speváčka Dominika Mirgová festivalovú sezónu privítala v jednoduchom outfite, v ktorom skombinovala čiernu s bielou a sexi top doladila o pohodlné šortky. Dominiku v niečom podobnom často nevidíme, outfit jej však naozaj pristal.

Mohlo by vás zaujímať: Trend, ktorému neodolali ani naše Slovenky: Femme fatale Natália Glosíková, Karolína Chomisteková ako diva

Daniela Nízlová a Veronika Krúpa Nízlová

Sesterské spevácke duo Twiins, Daniela a Veronika, sa už festivalov skutočne nemohli dočkať a tak ako každý rok, aj tentokrát outfitom nesklamali. V jednoduchých topoch doplnených o vyvýšené nohavice a originálny mejkap, vyzerali naozaj naladené na festivalovú vlnu.

Luciána Čvirková

Modelka Luciána Čvirková sa na festival vybrala v jednoduchom outfite, ktorý je na leto ako stvorený. Jemné šortky a priedušné tričko z nej vyčarovali romantickú krásku a Luciána si tak mohla dni festivalu užívať naozaj dosýta.

Nenechajte si ujsť: VIDEO: Módna prehliadka novej kolekcie Hellenski priniesla ženskosť a eleganciu: Ema Klein prezradila, kde čerpá inšpiráciu

Kristína Tormová

Spisovateľka Kristína Tormová sa na festival vybrala v sprievode svojich dvojičiek, Matildy a Ely a všetky tri boli naozaj očarujúce. Dievčence zladené a ich mama vo voľných červených nohaviciach s jednoduchým topom. Treba povedať, že im to spolu skutočne pristalo.

Natália Homolová

Blogerka Natália Homolová to poňala naozaj originálne. Festival si užívala v takomto osobitom outfite, ktorý sa inak ako "festivalový" nazvať ani nedá. Natália si však na originalitu potrpí a ani tentokrát sa nezaprela.

Nenechajte si ujsť: Bohémsky štýl ako z festivalov: Takto si ho osvojte aj vo svojom každodennom živote

Kto sa vám vo festivalovom outfite páčil najviac?

spolu hlasovalo 218 ľudí

- Najčítanejšie -