Presunúť na hlavný obsah

Trend, ktorému neodolali ani naše Slovenky: Femme fatale Natália Glosíková, Karolína Chomisteková ako diva

Slovenské celebrity

Krásne Slovensky sú skutočne milovanými ženami. Pozrite, aké krásne kytice dostávajú do daru.

Soňa Skoncová s obrovskou kyticou

Moderátorka Soňa Skoncová zamilovanosťou priam žiari. S partnerom tvoria pár už niekoľko rokov a svoju vzájomnú lásku si vyjadrujú nielen na spoločných dovolenkách, ale aj milými a romantickými gestami. Jedným z nich sú určite aj tieto krásne kvety, ktorými sa Soňa pochválila na svojej sociálnej sieti. Musíme uznať, že podobnú kyticu by chcela dostať nejedna žena.

Nenechajte si ujsť: Na svojich domácich miláčikov nedajú dopustiť: Roztomilá Soňa Skoncová, Dominika Cibulková má takéhoto maznáčika

Krásna Natália Glosíková žiari

Tanečnica Natália Glosíková nemôže vyzerať krajšie, ako s touto kyticou nádherných kvetov. Nielenže farebne ladia s jej ranným outfitom ale v kombinácii s jej krásnym úsmevom, táto fotka už skutočne nič nepotrebuje. Bodaj by sa každá žena mohla tešiť z tak krásnej a obrovskej kytice kvetou ako táto kráska.

Niečo jedlé aj pre Veroniku Cifrovú-Ostrihoňovú

Krásna moderátorka, ktorá má za manžela Mateja Cifru sa po jeho boku asi naozaj nikdy nenudí. Načo potom obyčajné kytice, keď tie jedlé ponúkajú toľko možných podôb a variácií. Veronika sa zjavne do chutných a hravých kytíc zaľúbila rovnako ako my a na svojom profile zobrazila fotku hneď s dvomi.

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Premiéra seriálu Milenky: Takto sa podľa Veroniky Cifrovej Ostrihoňovej dajú prekonať problémy vo vzťahu

Dominika Mirgová dostáva kvety ja k meninám

Vždy vysmiata speváčka a mamička malého synčeka je už niekoľko rokov šťastnou manželkou a milovanou ženou. Od svojej polovičky dostáva dary neustále a inak tomu nie je ani na jej meniny. Pre niekoho bezvýznamný sviatok, v prípade Dominiky čas, kedy sa zase môže pochváliť krásnym kvietkom, ktorý dostala do daru.

Ružová jej neuveriteľne pristane

Riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková sa ako každá žena poteší kvetom. A pokiaľ ide o takúto krásnu kyticu ružových ruží, niet čo dodať. Nielenže jej neuveriteľne pristanú, ale radosť, ktorú jej vyčarovali na tvári, tá je skutočne nepopierateľná. Čo poviete, chceli by ste aj vy dostať podobnú kytičku?

Nenechajte si ujsť: VIDEO: Inšpiratívna Karolína Chomisteková o svojom fit režime: Touto ideou sa riadi pri cvičení!

Barbora Franeková s krásnymi bielymi ružami

Modelka Barbora Franeková s bielou kyticou ruží akoby omladla. Pózovanie s kvetmi jej viditeľne robí radosť a rovnako ako každá žena ani ona si takýto darček nevie odoprieť. Síce sa kvety nedajú jesť ako čokoláda, stále ostávajú neuveriteľne romantickým gestom, ktoré takmer každá žena uprednostní pred hocakým iným darčekom.

Alena Pallová v záplave kvetov

Prominentná lekárka kvety miluje a aj preto je u nej na klinike neustále vidieť stenu, ktorá je ich naozaj plná. Treba uznať, že priestor, v ktorom su kvety prvé, čo dámy pri príchode uvidia, je naozaj kúzelný, rovnako ako jeho majiteľka. Treba ale uznať, že jej samej to s kyticou pristane ešte viac, čo poviete?

Nenechajte si ujsť: Lekárka Alena Pallová sa môže pýšiť krásnymi dlhými nohami: Krátke šaty v jej šatníku nemôžu chýbať

Milujete aj Vy kytice kvetov?

spolu hlasovalo 162 ľudí

Áno
143
Nie
19

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus