Presunúť na hlavný obsah

Slovenská herečka očarila fotografiou bez make-upu: Viete, ktorá kráska sa môže pochváliť sexi pehami?

Slovenské celebrity

Zbožňujeme ženy, ktoré preferujú prirodzenú krásu, a o to viac ak sú to Slovenky, ktoré majú okrem krásy aj talent!

Predstavujeme vám mladú pôvabnú herečku, ktorá nás nedávno očarila svojou fotografiou na sociálnej sieti. Krásna herečka Mária Havranová je dokonalým príkladom toho, že žena je najkrajšia, keď je nenalíčená. Jej netradičnú krásu ocenili aj sledovatelia na instagrame, vďaka ktorým sa jej fotografia stala okamžite virálnou. 

Prečítajte si aj: VIDEO: Z tejto veci má obľúbený herec Alexander Bárta strach: Prekvapí vás, čo je za tým!

Prirodzená krása

Pri pohľade na známu herečku sme neskrývali nadšenie. Mladá kráska známa pod prezývkou Mary je úspešnou herečkou známou aj so slovenských seriálov. My sme si ju všimli nielen kvôli jej talentu, ale aj silnej charizme a prirodzenosti, ktorú zo seba vyžaruje.

Sexi pehy

Mary patrí k typom žien, ktoré vyzerajú bez make-upu naozaj neuveriteľne dobre. Je stelesnením krásy a pôvabu a sympatické nám bolo už len to, že sa nebála a fotografiu s naturálnym lookom ukázala aj celému svetu.

Netradičná krása

Charizmatická herečka neptrí k prvoplánovým kráskam, ktoré už dnes vidíme na každom kroku. Svojou netypickou krásou sa odlišuje od všetkých umelých bábik a svojou schopnosťou vytŕčať z davu dozaista zaujme aj vás.

Inšpirujte sa: VIDEO: Nová tvár Paneláku, sexi ryšavka Broňa Kováčiková o vzťahoch: Toto by mužovi nemalo chýbať!

Dievčenský look

Mary pôsobí veľmi mladistvým a nevinným dojmom, ktorý jej zaručene pomáha aj pri hereckých rolách. Hrdzavé vlasy, tvár posiata jemnými pehami a iskra v očiach, ktorú nejde len tak skryť. Táto 22-ročná kráska je stelesnením krásy, talentu a pôvabu a veľmi sa tešíme, že máme na Slovensku takéto talentované baby.