Presunúť na hlavný obsah

Nestarnúca Nicole Scherzinger vyskúšala vraj všetky diéty: Pred 40-tkou nedá dopustiť na toto

Zahraničné celebrity

Nicole Scherzinger nie je len úspešná speváčka či porotkyňa X faktoru, ale aj krásna žena, ktorá hoci má už štyridsiatku na krku, má k svojmu telu a životu zdravý postoj. Rovnováha je pre ňu dôležitá vo všetkých smeroch, preto sa drží aj týchto zásad.

Jej prístup k zdraviu a vlastnému telu je jednoduchý

Pri pohľade na speváčku a porotkyňu speváckej súťaže, X Factor, Nicole Scherzinger, by jej 4 krížiky na chrbte nikto netipoval. Pritom patrí k ženám a celebritám, ktoré na svojom vzhľade však nelipnú. Práve naopak, jej prístup k vlastnému telu, zdraviu a kráse je až obyčajne jednoduchý. Nicole sa podľa vlastných slov vyhýba módnym trendom ako napríklad upíria tvár a pod. Namiesto zásahov do svojho tela, stavia na rovnováhu a keďže je pôžitkárkou, rada si aj dopraje. 

Mohlo by vás zaujímať: Osobný tréner J Lo prezradil, prečo má speváčka skvelú genetiku: Vďaka nej na prahu 50-tky vyzerá skvelo

Kedysi samé diéty, dnes je to aj o sebaovládaní

No hoci dnes je to tak, Nicole sa pre britský portál netdoctor priznala, že v minulosti vyskúšala snáď všetky diéty: „Bola som na každej diéte na svete, takže nemám rada diéty, pretože sa zdá, že trvajú tak dlho. A naozaj mám z nich metabolizmus v chaose. Je to skôr o rovnováhe a sebaovládaní. Ak sa zbavujem vecí, mám tendenciu sa potom diviť.“ Nicole si tiež myslí, že telo má tendenciu túžiť po tom, čo mu pravidelne dávate. To znamená, že ak nastavíte svoje telo len na hranolky a nezdravé jedlá, potom chcete jesť len to. Ak nastavíte svoje telo na zdravšie veci ako šaláty, ryby, viac ryže a pod., budete chcieť jesť zase toto. 

Samozrejme, že aj ona má z času na čas chuť na spomínané hranolky s extra omáčkou naviac, tak si ich jednoducho bez výčitiek dopraje. No a každé ráno si zase nevie predstaviť bez na svojho obľúbeného nesladeného gréckeho jogurtu: „Je to hustá, krémová chuťovka s vysokým obsahom bielkovín.“ K tomu bobule goji a môže začať svoj deň. 

Čítajte tiež: Osobná trénerka Kim Kardashian o jej prísnom režime: Aby stíhala cvičiť, musela sa naučiť robiť túto jednu vec

Počúva svoje telo, preto cvičí skôr pre dušu než preň

Ako Nicole hovorí ďalej, dôležité je počúvať svoje telo. Tým sa o neho staráte najlepšie ako môžete. Tiež dodáva, že cvičí skôr pre dušu než pre telo samotné. Okrem turné a podobných hudobných aktivít nie je podľa vlastných slov blázon, čo sa týka cvičenia. Preto si rada dopraje skôr prechádzky, ale aj tréning v podobe jogy či pilatesu. No dôležitý a neoceniteľný je práve dostatočný spánok. 

Na krásu má tiež jednoduchý recept 

Ak by ste čakali, že jej beauty rituál bude pozostávať z mnohých vychytávok, tiež by ste sa mýlili. Nicole stavia na pití veľa vody, aby udržala svoju pokožku hydratovanú a samozrejme spomínaný spánok, ktorý prospieva aj pleti. Ako hovorí, zvlhčovanie je kľúčom, preto si tiež rada oplachuje svoju tvár len čistou vodou a tá teda hovorí nenalíčená sama za seba, čo poviete? 

Neprehliadnite: Bella Hadid odhalila tajomstvo svojho dokonalého tela: Pozrite sa, ktorým trom veciam za neho vďačí

Je bojovníkom, ktorý sa teší z malých okamihov

Vďaka svojim rôznym koreňom a predkom z Ukrajiny, Havaja či Filipín, je podľa vlastných slov rodeným bojovníkom, ktorý sa však učí byť v živote vďačný a tomu, že existuje rovnováha: „Rovnováha je kľúčom ku všetkému, osobne sa milujem tešiť z malých okamihov, keď si sadnem k dobrej večeri, dám si pohár vína alebo si vychutnám kúpeľ či masáž.“

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe