Presunúť na hlavný obsah

Ashley Graham sa aj v lete drží vo forme: Týchto 6 cvikov je dopomáha udržať svoje krivky v pohybe

Zahraničné celebrity

Plus size modelka Ashley Graham nie je známa len vďaka svojim krivkám, ale aj kvôli vášni k cvičeniu. A ako si svoje ženské tvary udržiava vo forme počas leta? Pozrite si s nami konkrétne cviky, na ktoré nedá dopustiť.

Cvičenie miluje

Aj keď by to mnohí možno nepovedali, plus size modelka Ashley Graham miluje cvičenie takmer rovnako, ako ktokoľvek iný, komu záleží na vlastnom tele. Modelka sa aj napriek kyprejším tvarom neustále snaží udržať vo forme, a aj preto sa posilňovni vonkoncom nevyhýba, práve naopak, zájde si do nej veľmi rada. A z čoho pozostáva jej účinná fitness rutina? So 6 skvelých cvikov, ktoré  by ste však rozhodne mali vyskúšať aj vy!

Nenechajte si ujsť: Plus size modelka, ktorá si získala toľký obdiv: Vďaka tomuto je Ashley Graham sebavedomá aj v plavkách

Zdvíhanie závažia s drepom

Toto náročné cvičenie zapája hlavne oblasť nôh a sedacie svalstvo. Práve drepy, ktoré sú v celom procese najdôležitejšie, sú ešte o niečo ťažšie, keďže nejde len o vytláčanie vlastnej váhy, ale aj samotného závažia. Ashley je zdá sa takmer profík, keďže sa nebojí aj väčších váh a poradí si s nimi skutočne dokonale.

 

Haven’t really worked 

Príspevok, ktorý zdieľa A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham),

Udržanie balansu vo vzduchu

Aj keď toto cvičnie môže niekomu pripomínať skôr jogu, Ashley sama dobre vie, aké náročné je udržať vo vzduchu balans a prepnuté celé telo. Plus size modelka pri tomto druhu cviku zapája skutočne svalstvo celého tela a pri pohybe zhora nadol dá zabrať hlavne svojmu brušku.

Mohlo by vás zaujímať: Aj keď na tejto fotke vyzerá štíhlo, realita je úplne iná: Zistili by ste, komu patrí toto priam dokonalé telo?

 

This was SO hard!!!!!! 

Príspevok, ktorý zdieľa A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham),

Tlačenie závažia

Nohy sa najlepšie precvičujú práve pri chodení do schodov alebo pri cvičení výpadov. Ak vás však omrzeli obe alternatívy, skúste to ako Ashley, zapojte do cvičenia aj svoju kamarátku, zožente si závažie a tlačte ich spoločne pre sebou. Cvik, ktorý sa možno zdá ľahký, vás dostane tým, ako veľmi dá zabrať hlavne vašim stehnám.

 

No Games

Príspevok, ktorý zdieľa A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham),

V neustálom podrepe

Ashley v tomto prípade síce použila stroj, vám však pokojne stačí, ak sa dáte do podrepu a skúsite udržať kolená so zemou v 90 stupňovom uhle po domu minimálne jednej minúty. Pokojne sa priblížte k stene, aby ste si tak dopomohli pri udržiavaní pravého uhla.

Prečítajte si aj: Ikonická plus size modelka Ashley Graham: Odhalili sme jedálniček ženy s krivkami, o ktorú sa módne domy doslova bijú

 

not sure

Príspevok, ktorý zdieľa A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham),

Mostík s gumou

Guma je skvelým pomocníkom, ak potrebujete zaťažiť svoje brušné svalstvo ešte viac. Veľkosť prispôsobte svojím potrebám, dôležité však je, aby ste nezabudli dvíhať celý zadok a sťahovať jeho svaly počas celého cvičenia. Mostík nie je ťažký cvik, treba ho však vykonávať správne.

 

Gettin

Príspevok, ktorý zdieľa A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham),

Drepy so záťažou na chrbte

Samotné drepy sú náročné, ak k nim však pridáte záťaž, ktorú budete mať počas celého cvičenia umiestnenú na chrbte, dáte svojim stehnám naozaj zabrať. To je ale presne to, o čo nám ide, no nie? Nebojte sa ae zbytočne. Stačí mať rovnaké zanietenie ako Ashley a cvičenie bude aj pre vás hračkou.

Inšpirujte sa: Ak sa hanbíte vyzliecť do plaviek, inšpirujte sa týmito ženami: Nie sú vychudnuté a napriek tomu milujú svoje telo

 

Príspevok, ktorý zdieľa A S H L E Y G R A H A M (@ashleygraham),

- Najčítanejšie -