Presunúť na hlavný obsah

Fitnesska Sommer Ray má snáď ten najkrajší zadok: Tieto cviky jej pomohli k vysnívanému pozadiu a dokážu to aj s vami

Fitness

Môže za tým byť genetika, no veľa je hlavne o tvrdej práci. Vyskúšajte to podobne ako táto bohyňa vypracovaného ženského tela.

Nestačí kardio

Kráska menom Sommer Ray už nejaký ten čas motivuje niekoľko miliónov svojich fanúšikov prostredníctvom sociálnych sietí k tomu, aby sa začali hýbať a dosiahli tak telo podobné tomu jej. Táto dvadsaťjeden ročná fitnesska, ktorá na svojej postave naozaj pracuje, sa može píšiť krivkami, ktoré jej závidí nejedna žena a mužskému oku vonkoncom neujdú.

Inšpirujte sa: Nechudnite zo stehien, len ich spevnite: Tento jeden cvik ráno a večer vám zaručí skutočné výsledky

Aj keď má možno určité predispozície na získanie tak dokonalých sedacích svalov, sama tvrdí, že za tým nie je len kardio, ale ja silové cviky priamo v posilňovni v kombinácii s dokonalou zostavou cvičení, ktoré sa dajú robiť bez námahy aj doma.

Mohlo by vás zaujímať: Známa trénerka odhalila trik, ako si ženy robia guľatejší zadok: Fotografie PRED a PO vás dostanú!

Drepy s výskokom

Ak si myslíte, že zadok podobný tomu, ktorým sa pýši kráska s krivkami Sommer Ray dosiahnete obyčajnými drepmi, ste na omyle. Jej tajomstvo totiž spočíva v tom, že do samotného drepu zakaždým pridáva výskok, čím ešte umocňuje celkový efekt cvičenia a svaly zapája v ešte o niečo dlhších intervaloch. Krivky sú práve teraz oveľa viac v kurze ako štíhla postava bez svalstva či hmoty, preto by ste na tieto špeciálne drepy nemali dať dopustiť ani vy.

 

squat jumps are lit

Príspevok, ktorý zdieľa Sommer Ray (@sommerray),

Skákanie cez švihadlo

Trénovať výdrž a zároveň zapájať sedacie svaly a svaly v oblasti stehien. To všetko prináša Sommer práve skákanie cez švihadlo. Ide však o to, aby boli výskoky čo najrýchlejšie, s minimálnymi prestávkami a stupňovali tak samotnú námahu, ktorú musí človek pri cvičení vynaložiť. Sommer miluje tento typ cvičenia, pretože jej pomáha spevňovať dôležité partie a mimovoľne sa pri ňom zabaví. 

Nenechajte si ujsť: Cviky pre sexi guľatý zadoček do leta: Prestaňte sa vyhovárať a začnite ešte dnes!

 

 #musclebootiesjiggle #migente

Príspevok, ktorý zdieľa Sommer Ray (@sommerray),

Stačí vám odporová guma

Okrem silových cvičení však Sommer nedá dopustiť ani na použitie odporovej gumy, ktorá jej pri miernych podrepoch do strán zabezpečí vynaloženie ešte väčšej námahy. Tým pádom ešte viac posiľnuje svaly noh a nepotrebuje k tomu žiadne ďalšie prístroje či špeciálnu techniku. Tomuto cviku sa dá pokojne venovať v pohodlí domova, a to bez najmenšej námahy. Teda, ak nepočítate tú, ktorú vynaložia vaše stehná a zadok.

 

 

 

Anyone looking for a home workout?? 

Príspevok, ktorý zdieľa Sommer Ray (@sommerray),

Krásne telo nie je zadarmo

Práve tvrdá práca a sebazaprenie stojí za dokonalým vzhľadom mladej krásky. Postupné formovanie svalov jej prinieslo neuveriteľné výsledky a svetu tak každý deň ukazuje nielen to, čo sa dá dosiahnuť tvrdou prácou, ale aj fakt, že ženy s krivkami majú práve teraz zelenú. Nič sa totiž nenosí viac ako pevné telo, ktoré nielenže pôsobí zdravo, ale aj v skutočnosti je.

Inšpirujte sa: Sexi kráska dokázala po pôrode schudnúť neuveriteľne rýchlo: Jej každodennú fitness rutinu zvládnete aj vy

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus