Presunúť na hlavný obsah

Osobná trénerka Kim Kardashian o jej prísnom režime: Aby stíhala cvičiť, musela sa naučiť robiť túto jednu vec

Zahraničné celebrity

Podľa osobnej trénerky, Mellissi Alcantare, je jej zverejkyňa, Kim Kardashian, skutočná šelma, keď príde reč na jej fitness rutinu. Kim podlieha naozaj prísnej rutine, ktorú praktizuje šesťkrát do týždňa, vrátane jednej veci, ktorá pre väčšinu ľudí, nie je vôbec ľahká...

Kim Kardashian je známa svojím telom, ktoré nepodlieha štandardným mieram. Väčšie prsia, osí driek, širšie boky, väčší zadok, ale pozor, všetko vyšportované a za to vďačí práve svoje osobnej trénerke, Mellise Alcantare, ktorá vie, koľko driny musí Kim vynaložiť, aby sa k takémuto telu presýpacích hodín dopracovala.

Mohlo by vás zaujímať: Kylie Jenner pár mesiacov po pôrode: Toto sa skrýva za jej rýchlym a účinným zhodením nadbytočných kíl

Jednu vec sa musela Kim naučiť robiť opakovane 

Avšak, vzhľadom k tomu, že Kim je nielen celebritou, ktorá musí dbať o svoj imidž nielen na so-ciálnych sieťach, ale je aj biznismenkou, manželkou a v neposlednou rade matkou troch malých detí, jej denný časový harmonogram je tiež super nabitý. Preto, jediný čas, kedy môže cvičiť, je veľmi skoro ráno. „Jej rozvrh je bláznivý a môj tiež šialený, takže sme sa naučili cvičiť skoro ráno o šiestej,“ prezrádza Mellisa pre magazín Womenshealth. 

Super zodpovedná, pretože nikdy nezruší tréning 

Kim Mellisu rešpektuje, dôveruje jej schopnostiam a nechá sa nahovoriť aj na naozaj ťažké cviky. Mellisa zase Kim obdivuje aj v tejto veci: „Je to poriadna matka. Rada vozí svoje deti do školy. Keď vezmete do úvahy jej mamičkovské povinnosti a pracovný rozvrh, nikdy nezmeškala ani je-den z tých skorých ranných tréningov. Je super zodpovedná, nikdy tréning nezruší. Je to najlepší klient a športovec, ktorého môžete mať,“ dodáva na jej adresu obdivné slová jej osobná trénerka. 

Čítajte tiež: Prečo sa ženy na svete toľko stotožňujú s klanom Kardashianiek? Dôvod vás prekvapí

Najviac pracuje na svojom pozadí a miluje aj nenávidí cvičiť túto časť tela

Dvojica trénuje spolu šesťkrát do týždňa asi 60 minút. A dokonca, keď má čas, tak niekedy aj viackrát denne. Z toho, každý jeden deň sa venuje inej, konkrétnej partii tela. K ich vytvarovaniu používajú loptičky, laná, lopty na stabilitu a ďalšie športové náčinie. Samozrejme, najviac pracujú na Kiminom už povestnom pozadí. Práve posilnenie sedacích svalov je kľúčom k perfektnému zadku v tvare broskyne, ktorého je Kim majiteľkou. 

Avšak aj Kim má jednu konkrétnu partiu tela, ktorú nemá príliš v láske cvičiť, ale urobí to: „Miluje aj nenávidí dni, keď cvičí svoje nohy. Ona vie, čo to znamená, keď to odcvičí, ale je to naozaj vyčerpávajúce. Je to ťažké, ale vždy povie, dobre, urobme to,“ dodáva na jej adresu Mellisa pre magazín Insider. 

Neprehliadnite: Najpopulárnejší vizážista sveta, ktorý stojí za vzhľadom Kim Kardashian: Tieto dve Slovenky sa s ním stretli tiež!

Kim nedá na svoju trénerku a motivátorku tiež dopustiť 

Sama Kim nedá na svoju trénerku a motivátorku v jednom dopustiť a na svojej sociálnej sieti sa na jej adresu vyjadrila tiež veľmi lichotivo: „Zavolajte na moju trénerku, ktorá skutočne zmenila moje telo. Strávila som celý rok naozaj ťažkým tréningom, 5 alebo 6 dní v týždni, tvrdo som pra-covala a zmenila spôsob stravovania, je to taký veľký rozdiel, bola som nešťastná z toho, čo som videla v zrkadle. Som pevná, mám menej celulitídy a som oveľa sebavedomejšia. Takže ďakujem ti za to, že sa budíš o piatej ráno, aby si so mnou robila bláznivé tréningy a šprinty, ktoré nezná-šam, aby si ma udržala v tomto životnom štýle."

- Najčítanejšie -