Presunúť na hlavný obsah

Ak sa hanbíte vyzliecť do plaviek, inšpirujte sa týmito ženami: Nie sú vychudnuté a napriek tomu milujú svoje telo

Krása

To, že sa vám zdá, že nemáte dokonalé telo, ešte neznamená, že si nemôžete užiť leto a plavkovú sezónu. Tieto ženy nie sú extrémne štíhle a napriek tomu im sebavedomie a hlavne prirodzená krása nechýba.

Niektoré ženy sú na seba príliš prísne a neustále sa porovnávajú. To všetko spôsobuje, že počas porovnávania sa začnú svoje telo nenávidieť a hanbiť sa zaň. Avšak nie je nič horšie, ako žena, ktorá nemá rada samú seba. 

Mohlo by vás zaujímať: Najčastejšie úpravy fotiek, ktorým neodolali ani tieto hollywoodske celebrity: Úprava ktorej partie tela dominovala najviac?

Široké boky, veľké stehná, ovisnutá koža, nafúknuté bruško, krátke nohy, malé prsia a mnoho iných vecí nám v lete bráni vyzliecť sa do plaviek. Napriek tomu by sme si mali uvedomiť, že nemusíme byť dokonalé na to, aby sme vyzerali dobre v plavkách, či oblečené. Všetko je to o tom, ako sa skutočne cítime a prezentujeme pred svetom. Sebavedomie a spokojnosť vedia aj z na prvý pohľad obyčajnej ženy urobiť krásnu bytosť. Tieto ženy vás svojimi slovami a postavami v plavkách určite inšpirujú.

Laura má v tom jasno: "Ľudia sa ma často pýtajú, ako dosiahnuť telo do plaviek, hovorím im, aby si dali na seba plavky a to je všetko. Nemusíte vyzerať nejako konkrétne na to, aby ste si mohli na seba obliecť konkrétne oblečenie. Všetko je to v hlave a preto buďte šťastné a sebavedomé v tom, čo máte na sebe."

Ani to, že si do svadby nestihla vypracovať štíhle telo Vanesse nevadí: "Nečakajte na dokonalosť, aby ste mohli konečne milovať samé seba. Milujte sa teraz. Strata hmotnosti nevyrieši váš negatívny pohľad na telo. Ja na sebe milujem svoj úsmev a čo vy?"

Lindsey tiež vyšla s pravdou von: "Roky som na sebe nemala bikiny. Musím sa však priznať, že tento víkend som sa v nich cítila sama sebou."

Krásna Lauren vystavuje svoje krivky hrdo na obdiv a leto si užíva. Pozrite, ako jej to v plavkách pristane.

"Nevyzerám dokonale, ale rok a pol dozadu by som sa necítila dobre na pláži a neuverejnila telo v plavkách na svojom profile, ale konečne sa vďaka Bohu cítim vo svojej koži dobre," priznala na svojom profile Bethany.

Inšpirujte sa: Nemajú dokonalú postavu, no aj tak sú nádherné: Pozrite sa, akou charizmou napriek kilám navyše oplývajú tieto dámy

Úprimné slová Kelly vás prekvapia: "Celý život som žila v obavách a nenávidela svoje telo. Nedávno som si však uvedomila, že život je príliš krátky, aby som riešila takéto veci."

Každá žena by sa mala naučiť milovať svoje telo a pracovať na tom, aby sa cítila čo najlepšie. Cvičte, ale netýrajte sa diétami a hlavne príjmite svoje telo a postavu, ktorú máte. Hlavne sa prestaňte porovnávať. Ste krásne svojím vlastným spôsobom a tiež jedinečné.

Nemohli by sme zabudnúť ani na krásnu plus size modelku Ashley Graham, ktorá svojím pozitívnym prístupom dodáva sebavedomie mnohým ženám po celom svete. Svoje krivky vystavuje na obdiv a nehanbí sa za ne, práve naopak. Vie, že to, ako nás ľudia vnímajú začína od nás a z nášho vnútra.

- Najčítanejšie -