Presunúť na hlavný obsah

Aj keď na tejto fotke vyzerá štíhlo, realita je úplne iná: Zistili by ste, komu patrí toto priam dokonalé telo?

Zahraničné celebrity

Síce robí modelku, jej postava sa na kilometre odlišuje od vysnívaného ideálu. Aj napriek tomu má nespočetné množstvo obdivovateľov a milión žien si v nej našli svoj vzor. Kto sa skrýva za touto fotografiou?

Bojuje za plnšiu postavu

Možno ste to tušili a možno nie, na fotke sa v skutočnosti ukrýva Ashley Graham. Aj napriek tomu, že je vehementnou zástankyňou plnších tvarov a ženskej postavy, občas si ani ona neodpustí fotku v tom správnom uhle. Určite to nie je v tom, že by sa za svoju postavu nebodaj hanbila, jednoducho len ako každá žena rada využije hru svetla a magickú silu fotografie v tom správnom postavení.

Inšpirujte sa: Ikonická plus size modelka Ashley Graham: Odhalili sme jedálniček ženy s krivkami, o ktorú sa módne domy doslova bijú

Každá sme iná, no všetky pochybujeme

Je jedno, koľko máme rokov alebo, ako nás vníma okolie. Každá žena občas o sebe pochybuje a žiadna z nás nie je vo svojich vlastných očiach dokonalá. Aj preto taká hviezda ako Ashley občas nemá dobrý deň a uprednostní fotografiu, na ktorej vyzerá až príliš štíhlo a nereálne. Milióny žien by chceli byť ako ona a aj napriek tomu sa niekedy cíti neisto. Rovnako ako každá z nás.

Mohlo by vás zaujímať: Ak sa hanbíte vyzliecť do plaviek, inšpirujte sa týmito ženami: Nie sú vychudnuté a napriek tomu milujú svoje telo

Treba si však uvedomiť jedno...

Že možno občas máme zlý deň, ostatných 365 však rovnako ako Ashley musíme veriť v samé seba, svoje schopnosti a krásu. Váha totiž nie je všetko, rovnako ako rovný nos či užšie boky. Oveľa viac sa skrýva v pozitívnom myslení, inteligencii a dôvtipe, na ktorom Ashley postavila celý svoj úspech. Preto, ak aj náhodou občas máte chuť vyretušovať si fotografiu a nevystavovať na obdiv svoju celulitídu či iné nedokonalosti, spomeňte si na to, ako nedokonalo síce vyzerá telo tejto modelky na väčšine jej úprimných fotografií, no i tak je jednou z najsexi žien, a nezabudnite si z nej zbrať príklad.

Nenechajte si ujsť: Bacuľka Ashley Graham neustále očaruje svojou dokonalou pleťou: Vďačí za ňu tejto jednej veci, ktorú každý deň robí

Svojou úprimnosťou a sebavedomím si určite získala oveľa viac fanúšikov ako podivne štíhlymi fotografiami, ktoré by vyzerali nereálne a prehnane dokonalo. Buďte jednoducho samé sebou a všetko ostatné pôjde ľahšie.

Myslíte si, že spokojnosť so samou sebou je dôležitá?

spolu hlasovalo 439 ľudí

Áno
424
Nie
15

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe