Presunúť na hlavný obsah

Celebrity, ktoré vedia oklamať oblečením svoju váhu a vyzerajú štíhlejšie: Pozrite sa, ako šikovne maskujú svoje krivky

Feminity

Hoci tieto ženy nemajú miery 90-60-90, vyzerajú úžasne. Sú dôkazom toho, že aj krivky môžu byť sexi. Len ich treba vedieť, dobre odprezentovať!

Beyoncé

Americká diva Beyoncé je jednoducho dôkazom toho, aké zvodné môžu ženské krivky byť. Hoci speváčka ani náhodou nenosí konfekčnú veľkosť 34, jej postava vyzerá hriešne sexi. Čokoládová kráska jednoducho presne vie, čo zakryť a čo naopak nechať vyniknúť!

Kim Kardashian

Kim Kardashian nám opäť dokázala, že aj keď nemá 50 kíl, dokáže byť neuveriteľne príťažlivá. Kim sa vždy rada chválila svojou ženskejšou postavou. Potrpí si však na dokonalé brucho a tomu necháva priestor vyniknúť v každom jednom looku.

Rihanna

Speváčka Rihanna je známa tým, že sa nikdy nebála robiť radikálne zmeny svojho imidžu. Hoci má táto kráska oveľa kyprejšie tvary, ako udáva súčasný trend vyzerá skvele. Pýtate sa aké je jej tajomstvo? Ukážte na čo ste hrdá a zvyšok šikovne schovajte.

Mariah Carey

Táto žena má skutočne krivky venuše. A hoci v minulosti častokrát čelila vlne kritiky zo strany módnych stylistov, dnes už presne vie, čo jej postave naozaj pristane. 

Selena Gomez

Mladučká americká speváčka a herečka Selena Gomez tiež v kedysi bojovala s posmeškami zo strany bulváru, pre nejaké tie kilá navyše. Tie sa ukázali najmä na jej tvári, brušku a stehnách. Odkedy sa však prevalila informácia o vážnej diagnóze, s ktorou 25 ročná kráska bojuje, výrazne schudla. Zostalo jej len pár kíl na brušku, ktoré však vie veľmi šikovne zamaskovať. 

Čo dodať, klobúk dole dámy!

Neprehliadnite: Princezná Kate Middleton a jej inšpirácia na vianočný outfit: Touto klasikou nič nepokazíte!

 

- Najčítanejšie -