Skinny tehuľky ako nový trend? Niekto na ne pozerá s obdivom, iní poukazujú prstom, ako je to vôbec možné

Niekto na tieto ženy pozerá s obdivom, niekto na ne ukazuje prstom. Jedno je však isté. Skinny tehuľky vyzerajú skutočne perfektne. A neznamená to, že sa určite musia trápiť prísnymi diétami. Niekedy to ide ľahšie, ako by človek asi predpokladal.

Skinny tehuľky sa môžu pochváliť dokonalou postavičkou

Skinny tehuľky sa môžu pochváliť dokonalou postavičkou

Zdroj: Profimedia

Prečítajte si: VIDEO: Potvrdené! Kim Kardashian vynosí tretie dieťa náhradná matka: Do klanu Kardashian-Jenner pribudnú tri deti

O tom, že modelky majú perfektnú postavu, netreba hádam hovoriť. Avšak tieto ženy vyzerajú absolútne "dokonale" aj v deviatom mesiaci.

Americká modelka Sarah Stage sa len pár týždňov dozadu stala dvojnásobnou mamou, no v 39 týždni vyzerala, ako keby len končila prvý trimester. 

No a po narodení synčeka sa okamžite dostala opäť do formy. Dokonca sa môže pochváliť lepšou figúrou, ako pred pôrodom. 

My musíme uznať, že dvojnásobnej mamine to naozaj veľmi pristane. Vyzerá spokojne, šťastne a teší sa z prírastku do rodiny. 

Rovnako na tom je aj Bar Refaeli. Bývalá partnerka Leonarda DiCapria, vyzerala tesne pred pôrodom naozaj úžasne.

S manželom Adi Ezrom sú už rodičmi štrnásťmesačnej Liv a novorodeniatka Elle. Ak ste však presvedčení, že sa tieto ženy musia trápiť hladom a ubližujú sebe aj bábätku, mýlite sa. Fitness tréneri v tom majú jasno. Keď žena venuje pozornosť svojmu telu ešte pred otehotnením, cvičí a zdravo sa stravuje, môže si skvelú postavu udržať aj počas tehotenstva.

Stačí mať pestrý jedániček  a nedržať sa hesla, že jete za dvoch. Pre tehuľky totiž nie je dobrý žiaden extrém. Veľký nárast hmotnosti totiž predstavuje rovnaký problém ako  počítanie kalórií. 

Neprehliadnite: Slávne celebrity, ktoré sú aktuálne v očakávaní: Behati Prinsloo sa takto teší, Kate Middleton sa už rysuje bruško

 

Foto:
Profimedia
Zdroj:
NM

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba