Presunúť na hlavný obsah

Plus size modelka Ashley Graham si na Vianoce dopraje: Inšpirujte sa jej radami, ako počas najbližších dní jesť s rozumom

Zahraničné celebrity

Nebojte sa, že priberiete. Stačí, ak dodržíte zopár zásad, ktorými si svoju postavu udržuje i samotná kráľovná pozitívneho pohľadu na svoje telo, Ashley Graham.

Aj počas Vianoc nezabúda na svoje smoothie

Ashley jednoducho nedokáže existovať bez toho, aby svoj deň nezačala s primeranou dávkou vitamínov, a to v podobe zeleninového smoothie. Inak tomu nie je ani počas sviatkov a je absolútne jedno, koľko koláčikov ju čaká na tanieri. Jej vyvážená dávka zeleniny jednoducho nesmie chýbať v prípade akéhokoľvek rána. Preto si aj počas nasledujúcich sviatočných dní dopraje kombináciu citrónu, zázvoru, jablka, špenátu a kelu. Všetky tieto zdravé suroviny jej dodajú energiu na celý deň a pomáhajú zabrániť prílišnému maškrteniu, ktorému sa snaží čo najviac vyhnúť.

Prečítajte si aj: Ikonická plus size modelka Ashley Graham: Odhalili sme jedálniček ženy s krivkami, o ktorú sa módne domy doslova bijú

Ak si chce zamaškrtiť na vianočnom pečive, nezabudne na toto

Síce si občas aj ona rada dopraje, nezabúda do svojho jedálnička zapojiť i nejaké tie proteíny. Ashley si aj počas vianočnej sezóny dopraje poriadnu dávku lososa, sladkých zemiakov a ryže. Práve táto kombinácia jej totiž prináša tú správnu dávku bielkovín, nanajvýš ju zasýti a pomôže je nepodľahnúť zbytočným chúťkam. Samotná Ashley však dobre vie, že podstata správnej a vyváženej stravy je hlavne v jednej veci. Nič si netreba odopierať, stačí sledovať množstvo, v akom si jednotlivé veci doprajete.

Mohlo by vás zaujímať: Jedna z najznámejších plus size modeliek: Je na čase, aby sa ženy s krivkami dostali viac do popredia

Vianočné pochúťky priam miluje

Aj preto si krásna plus size modelka rada pochutnáva na skutočne lahodnom vianočnom pečive či nezdravých dobrotách, avšak len do istej miery. Vie, že každý vytúžený zákusok si musí zaslúžiť a tak aj počas vianočných sviatkov plánuje odbiehať do fitness centra, kde sa už nejaký ten čas venuje cvičeniu H.I.I.T, a teda vysoko intenzívnemu kardio tréningu, ktoré z nej vytrasie aj posledné zvyšky nie práve zdravých pokrmov.

Nenechajte si ujsť: Najznámejší mužský magazín si tento raz vybral naozaj nezvyčajnú modelku: Čo na ňu hovoríte vy?

Práve v tejto kombinácii však Ashley vidí to správne riešenie. Doprajte si, pomaškrťte si v kruhu svojej rodiny a nakoniec dostaňte všetko z tela rýchlo a jednoducho počas pár hodín strávených skutočne intenzívnymi cvikmi. Stačí, ak sa úplne neutrhnete z reťaze a sviatočné chvíle doplníte o istú dávku sebazaprenia, čo poviete?

- Najčítanejšie -