Presunúť na hlavný obsah

Ruská kráska Natalia Vodianova: Takto učí svojich päť ratolestí vzájomnej láske a porozumeniu

Zahraničné celebrity

Úloha mamy je tou najťažšou, ale zároveň najkrajšou, akej sa žena môže zmocniť. Výchova detí to nie je len tak. Starostlivosť a lásku, ktorú im dávame sa nám má vrátiť. Ako takúto rovnováhu dosahuje ruská topmodelka Natalia Vodianova, ktorá je šťastnou mamou piatich potomkov?

Jej deti sú jej dokonalým šťastím. Krásna Ruska však ovláda nielen modeling a stránky časopisov. V rukáve má ešte jedno eso, ktorým dokáže inšpirovať mnohé matky. Svoje deti nadovšetko miluje a svoju lásku medzi ne rozdeľuje rovnakým dielom.

Prečítajte si tiež: Dokonalá rozlúčka so slobodou podľa Chiary Ferragni: Toto si budúca nevesta na Ibize nemohla nechať ujsť

Vie, kde má jej práca svoje miesto

Hoci je pracovne vyťažená a na cestách, Natália vždy uprednostňuje čas, ktorý môže stráviť so svojou rodinou. Svojim deťom umožňuje cestovať s ňou s trávia spolu najviac voľného času, ako je len možné. Dokonalú mamu z nej robí práve jej oddanosť. Svoje ratolesti vychováva k láske a porozumeniu si navzájom.

Trávi s nimi všetky dôležité okamihy

Svojim deťom rada ukazuje, ako je dôležité stáť pri sebe a podporovať sa. Nenechá si preto ujsť ani jeden malý dôvod na oslavu. Kvalitný rodinný čas vždy zavŕšia spoločnými hrami či rozprávaním sa, ktoré má pre ňu veľký zmysel. 

Mohlo by vás zaujímať: Princezná Charlotte už teraz chráni svojho najmladšieho brata: Prekvapí vás, ako bojovne sa zachovala

Toto robí aby nežiarlili

Natalia sa ako poctivá mama zaujíma o pocity svojich detí. Trápia ju aj ich starosti a spoločnými silami sa snažia riešiť väčšinu problémov. Najdôležitejšie však je, že krásna modelka nedovolí aby sa jedno z jej ratolestí cítilo menej cenne. K všetkým piatim pristupuje s rovnakým rešpektom k ich detskej duši a usmerňuje ich aj k vzájomnej láske.

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe