Presunúť na hlavný obsah

Kate Middleton čelí kritike za šaty, ktoré mala na svadbe: Prikláňa sa však k udržateľnej móde a ide tak príkladom

Zahraničné celebrity

Odborníkov na kráľovskú rodinu hneď zaskočil výber šiat, ktoré si vojvodkyňa z Cambridge vybrala na svadbu Meghan Markle a princa Harryho. Tie isté šaty už totiž mala na sebe trikrát. Kate Middleton však vie, že aj k móde treba pristupovať s láskou a aj ona sa snaží o recyklovanie módy. My hovoríme tomuto trendu jednoznačne áno.

Kate Middleton je jednoznačne považovaná za ikonu kráľovskej rodiny. Pôvab a noblesa z jej nežnej krásy priam vyžarujú. Pre akýkoľvek strih či typ šiat sa táto krásna vojvodkyňa z Cambridge rozhodne, je isté, že v ňom zažiari. Inak tomu nebolo ani na svadbe americkej herečky Meghan Markle a princa Harryho. Prečo si však Kate na túto príležitosť vybrala šaty od návrhára Alexandra McQueena, ktoré už mala na sebe pri rôznych iných verejných príležitostiach?

Prečítajte si tiež: Šaty okúzľujúcej Meghan Markle z nej urobili princeznú: Ak chcete byť aj vy moderná

Aj k móde treba pristupovať striedmo

Vojvodkyňa Kate si pri príležitosti svadby roka 2018 obliekla model, v ktorom sme ju už mali možnosť vidieť trikrát. Niekomu sa to môže zdať ako rozhodne nekráľovské. Opak je však pravdou. Kate ako rozumná žena vie, že k módnym kúskom treba pristupovať s láskou a rešpektom. 

Kate v bielych šatách doslova žiarila

Jednoduchá elegancia je pre manželku princa Williama typická. Biele šaty s výrazným golierom od Alexandra McQueena preto na nej opakovane vynikli. Pre nás je až obdivuhodné, ako Kate dokáže narábať s takým jednoduchým modelom. Doplnený o zaujímavý fascinátor vytvára dokonalý módny kúsok, ktorý by určite po prvom nosení nemal zostať visieť v skrini. 

Privilégium prenechala neveste Meghan

Slow fashion je pojmom súčasnej doby. A vie to aj vojvodkyňa, ktorá by si rozhodne mohla dovoliť aj ďalšie tri iné róby. Kate tak však nikdy neurobila. Je rozumná a vie, že aj k návrhárske kúsky sa dajú nosiť na viacnásobné príležitosti. Tiež pri príležitosti svadby Meghan a Harryho uviedla, že tento model volila aj preto, že chcela, aby verejnosť riešila iba krásne šaty nevesty. Kate nemala potrebu vyniknúť ani zažiariť. Chcela s láskou a rešpektom prenechať uznanie a obdiv, jej švagrinej Meghan Markle.

Mohlo by vás zaujímať: Zatiaľ čo Kate porodila, jej sestra Pippa čaká dieťatko: Aj tieto detaily spájajú tehotenstvá okúzľujúcich sestier

Štyri príležitosti, pri ktorých sme mali možnosť vidieť Kate v šatách od Alexandra McQueena

Krstiny princeznej Charlotte

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kensington Palace (@kensingtonroyal),

Oslava 90-tych narodenín kráľovnej Alžbety II.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kensington Palace (@kensingtonroyal),

Pri príležitosti výročia padlých v Passchendeale počas  II. svetovej vojny 

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Kensington Palace (@kensingtonroyal),

Svadba princa Harryho a Meghan Markle

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa The Royal Family (@theroyalfamily),

- Najčítanejšie -