Kaia Gerber zahájila plavkovú sezónu: Inšpirujte sa výberom tých najoriginálnejších sexi kúskov

Mladučká modelka a dcéra Cindy Crawford svoju tohtoročnú plavkovú sezónu začala vo veľkom. A čo vy, máte v šatníku podobné kúsky?

Sexi oranžový model dokonale zvýraznil krivky modelky Kai Gerber a úplne ju oživil

Sexi oranžový model dokonale zvýraznil krivky modelky Kai Gerber a úplne ju oživil

Zdroj: instagram.com/kaiagerber

Krásne jednoduchá biela

Kaia má tú výhodu, že na nej aj napriek bledej pokožke, vyzerajú biele plavky úžasne. Tento dvojdielny retro kúsok sa mladej kráske neuveriteľne hodí hlavne kvôli svojej jednoduchosti. Kaia je dievča mnohých tvári a jej variabilita ju priam predurčuje na to, aby vyzerala skvele aj v takomto old-school kúsku.

Inšpirujte sa: Kaia Gerber potvrdila status novodobej biznismenky: S týmto módnym návrhárom bude spolupracovať na novej kolekcii

Sýta červená na nej žiari

Kto mal pocit, že celé plavky už nikdy neprídu do módy, toho Kaia jednoducho presvedčila o omyle. Tento kúsok, ktorý na nej priam žiari a pôsobí veľmi sexy, patrí k plavkám, ktoré si svoj comeback doslova žiadali. Zvoľte aj vy podobný strih a farbu a máte vyhraté.

Aj modrá jednoduchosť sa nosí

Vrchný diel pripomínajúci skôr športovú podprsenku ako plavky, nosí Kaia so skutočnou eleganciou. Len málokomu pristanú podobný strih, keďže však jej telu nemožno nič vytknúť, jednoduché modré plavky toho najtradičnejšieho typu na nej pôsobia naozaj dievčensky a hravo zároveň.

Keď sa pridá elegancia

Trošku zmyselnosti v podobe originálneho dekoltu, ktorý je doplnený o nazberanú látku a jednoduché ramienka, pridávajú Kaii na zmyselnosti veľmi nenúteným spôsobom. Síce sa tento typ plaviek hodí skôr na pieskové pláže ako na kúpalisko, jedny by ste v šatníku určite mali mať aj vy.

Prečítajte si aj: Očarujúca Kaia Gerber ako niekdajšia prvá dáma Jackie Kennedy: V tomto spočívalo jej kúzlo osobnosti

Šporotová v podaní zelenej

Síce túto farbu mladšie ročníky až tak neobľubujú, v kombinácii s jednoduchými plavkami s výrazným spodným dielom jej niet čo vytknúť. Kaia má rada, keď sa cíti pohodlne a neustále to dokazuje aj výberom svojich plaviek. Čo na ne hovoríte, chceli by ste aj vy vlastniť jeden podobný kúsok?

Čierne musí mať v šatníku každá žena

Týmto heslom sa zrejme riadi aj samotná Kaia, keďže sa v čiernych plavkách odfotila hneď niekoľkokrát. Vyzerá v nich skutočne neodolateľne a paradoxne jej k tomu netreba žiadne prehnané variácie či ornamenty. Hladké čierne plavky s trojuholníkovými košíkmi sú jednoducho must-have aj tejto sezóny.

Inšpirujte sa: Kaia Gerber sa so svojou mamou Cindy Crawford nielen podobá: Neuveríte, ale aj tieto ďalšie veci majú spoločné

 

Foto:
instagram.com/kaiagerber
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba