Presunúť na hlavný obsah

Krásne modelky bez retuše a make-upu: Túto maličkosť si však na profi fotkách nechá dorobiť každá z nich

Zahraničné celebrity

Tvrdou prácou si zaslúžili popredné miesta na súčasnej modelingovej scéne. Tieto ženy sú pokladané za najkrajšie na svete a fotené na titulky najprestížnejších magazínov. Akú kozmetickú úpravu si však na fotkách necháva vykonávať každá z nich?

Niekomu ich príroda nadelila, iným zasa nie. Reč je o ženských prsiach. Ak chce dievča v modelingu uspieť, súmerná postava je podmienkou. Mnohé známe modelky sa môžu pochváliť vyšportovaným telom, ktorému dávajú poriadne zabrať. Plastické operácie pŕs sú však vylúčené. Ak ich však žena nemá, pri fotení spodného prádla môže prísť k malému problému. Vtedy prichádza na raz skúsený pán photoshop. K akému ideálu postavy nás však tieto krásky vychovávajú, keď ani oni sami nie sú dokonalé, tak ako sa na prvý pohľad môže zdať?

Prečítajte si tiež: Týchto 7 póz používajú krásky, aby vyzerali štíhlejšie: Kendall Jenner v podrepe, Emily Ratajkowski má tento trik

Elsa Hosk

Blondínka má v tvári neustále výraz malého zraniteľného dievčatka. Na svojich sociálnych sieťach divákov ohuruje fotkami z dovoleniek, ktoré veľmi rada trávi iba v plavkách. Elsa sa však vo Victoria’s Secret kampaniach ukazuje ako zrelá žena, ktorá svoje prednosti naozaj neskrýva. Kde sú však v skutočnosti? Elsa je zástankyňou prirodzenosti, preto sa cez svoje sociálne siete snaží ukázať svoje práve ja, bez zásahu retuše.

Doutzen Kroes

Skúsená modelka Doutzen Kroes si po mólach odkráčala nejednu úspešnú prehliadku, ktorú vždy zvládla s prehľadom. Pri fotení spodného prádla si však Doutzen tiež neváha nechať dotvarovať poprsie. V reálnom živote je však dokonalou mamou a manželkou, ktorá nerieši veľkosť, pretože vie, že na svete je omnoho viac dôležitejších vecí.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Doutzen Kroes (@doutzen),

Lily Aldridge

Krásna brunetka je milovníčkou leta. Plavkovú sezónu rada zahajuje už v januári a trvá u nej po celý rok. Slnko, piesok a krásne pláže všetkých svetových letovísk si táto pôvabná modelka rada užíva v malých bikinách. Tie síce neodhaľujú nič, čo by nemali, avšak ani nezakrývajú to čo tam nie je. Lily je tiež jedna z modeliek, ktorá sa naučila žiť aj s malým poprsím. Správna podprsenka totiž aj u nej dokáže zázraky.

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Lily Aldridge (@lilyaldridge),

Irina Shayk

Má pohľad vlčice a svoju vlastnú charizmu, ktorej len málokto odolá. Irina je temperamentná kráska, ktorá sa naozaj nemá za čo hanbiť.  Jej postava sa v priebehu rokov zmenila a po pôrode dieťatka sa zväčšil aj objem jej hrude. Modelka Irina Shayk neverí v plastickú chirurgiu a striktne odmieta všetky jej náznaky. 

Mohlo by vás zaujímať: Tipy od svetových topmodeliek, ako sa zbaviť celulitídy navždy: Takto to robí Heidi Klum či Josephine Skriver

Sara Sampaio

Modelka Sara Sampaio má záľubu vo všetkých letných aktivitách, čim krásne spadá do klanu svojich kolegýň. Na dovolenke miluje voľnosť, jednoduchosť a najlepšie tvár bez akéhokoľvek make upu. Jej krása je čisto prírodná a tak je tomu aj v prípade jej pŕs. Sara sa však vždy dá nahovoriť na dokonalú podprsenku, od koho iného, ako od jej milovanej Victoria’s Secret. 

 

 

Príspevok, ktorý zdieľa Sara Sampaio (@sarasampaio),

- Najčítanejšie -