Presunúť na hlavný obsah

5-ročné nigérijské dievčatko vám krásou vyrazí dych: Vo svojom veku vyzerá neuveriteľne dospelo

Zábava

Profesionálna fotografka Mofe Bamuyiwa zachytila svojím fotoaparátom krásu dievčatka z Nigérie. Zoznámte sa s výnimočnou Jare, ktorý vyniká nielen svojím vzhľadom.

Nielen krásna

Malá päťročná Jare z Nigérie sa stala hitom sociálnych sietí hneď potom, čo jej fotografiu na svojom profile zverejnila profesionálna fotografka Mofe Bamuyiwa. Tá totiž toto krásne dievčatko, ktoré pochádza z troch očarujúco krásnych sestier, ktoré sa však ani zďaleka profesionálne nevenujú modelingu, zachytila v tej najobyčajnejšej pźe a ukázala tak svetu, čo je na tomto dievčatku zvláštne.

Inšpirujte sa: Najťažší vzťah v živote človeka je vzťah so sebou samým: Vďaka týmto trom bodom budete so sebou konečne spokojná

 

Oh yes

Príspevok, ktorý zdieľa BMBSTUDIO (@mofebamuyiwa),

Je ešte dieťa a predsa...

Malá Jare síce nie je profesionálnou modelkou a státie pred objektívom je pre ňu niečo nové, avšak fotografie, ktoré obleteli svet, vyjadrujú pravý opak. Samotná fotografka Mofe sa vyjadrila, že ju na Jarinej kráse zaujal hlavne fakt, ako neuveriteľne dospelo vo svojom veku vyzerá. V jej tvári sa odráža akási múdrosť a rozvaha. 

Mohlo by vás zaujímať: Skombinujte tieto tri dôležité čísla vo vašom živote: Prezradíme vám, v čom sú vaše najväčšie tromfy

 

Príspevok, ktorý zdieľa BMBSTUDIO (@mofebamuyiwa),

Sama autorka sa na sociálnej sieti vyjadrila, že jej zámerom bolo zvýrazniť Jarinu jedinečnosť. "Mohla som ju rozosmiať, no môj cieľ bolo vytvoriť nadčasový portrét a ukázať, aká je Jara v sutočnosti. Chcela som, aby jej tvár reflektovala spojenie detstva a dospelosti a portrét sa tak stal unikátnym," vyjadrila sa Mofe.

Nenechajte si ujsť: Roztomilá detská módna ikona už v útlom veku: Inšpirujte sa najlepšími letnými outfitmi malej princeznej

 

Príspevok, ktorý zdieľa BMBSTUDIO (@mofebamuyiwa),

Milióny fanúšikov

Jedna fotografia stačila na to, aby si Jarina nevšedná "dospelosť" získala milióny fanúšikov po celom svete a viedla k vytoreniu vlastného účtu na sociálnej sieti, kde spoločne so sestrami postupne pridáva fotografie zachytávajúce ich nevšednú krásu a jedinečnosť. Ktovie, ako bude toto nevšedné dievčato vyzerať, keď bude skutočne dospelá. Fotografka sa už teraz zaviazala tým, že jej rovnakú fotografiu urobí aj potom. Výsledok bude určite jedinečný, nemyslíte?

Páči sa vám, ako fotografka zachytila malú Jare?

spolu hlasovalo 397 ľudí

Áno
351
Nie
46

- Najčítanejšie -