Presunúť na hlavný obsah

Skombinujte tieto tri dôležité čísla vo vašom živote: Prezradíme vám, v čom sú vaše najväčšie tromfy

Zábava

Kombinácia čísel vám napovie, aké vlastnosti sa skrývajú vo vašom charaktere. O niektorých ste možno ani netušili.

Ak chcete zistiť, v čom spočíva sila vášho vnútorného JA, stačí ak spočítate tri čísla ktoré spolu úzko súvisia. Zamerajte sa na deň vášho narodenia, ku ktorému prirátajte vek vašej matky v čase, keď ste sa narodili a v neposlednom rade sa sústreďte na dátum udalosti vo vašom živote, ktorá je pre vás skutočne výnimočná.

Vaše významné číslo preto nakoniec môže vyzerať takto:

Narodenie: 24.7.1980

Vek vašej matky v čase vášho narodenia: 25

Významná udalosť: 27.8.2005

Jednotlivé číslice spočítajte nasledovne: 2+4+7+1+9+8+2+5+2+7+8+2+5=62, 6+2=8

Vaše výsledné výnimočné číslo je 8.

Veľkí individualisti

Tak sa navonok javia ľudia, ktorí za svoje výnimočné číslo pokladajú jednotku. Nepotrebujú nikoho a nič, aby si svojimi rozhodnutiami boli istí a vedeli si za nimi stáť. Málokedy sa obrátia na niekoho iného a popýtajú sa o radu. Nejde ani tak o ich samotnú hrdosť, ako len o holý fakt, že jednoducho najradšej o všetkom, čo sa týka ich života, rozhodujú sami.

Inšpirujte sa: Žene, narodenej v tomto znamení, muži nevedia odolať: Ste ňou aj vy?

Dvojky sú umelci

Dušu plnú fantázie a prelietavú myseľ majú tí s číslom dva. Večne sa zmietajú niekde medzi racionálnosťou a fantazírovaním a poväčšine u nich vyhrá to druhé. Nevedia si pomôcť, k životu jednoducho potrebujú krídla a voľnosť, a ich umeleckého ducha len tak niečo neskrotí.

Nekonfliktní vždy a všade

Presne takí sú ľudia s číslom tri. Nechcú vyvolávať problémy, nemajú radi, keď sa stávajú ich súčasťou a ich riešenie je jednoducho nad ich sily a chápanie. Najradšej by boli vždy so všetkými zadobre, aj keby to malo znamenať veľa nedoriešeného a nevypovedaného na oboch frontoch.

Nenechajte si ujsť: Brunetky sa dostanú do neba, blondínky kamkoľvek: Je na tomto tvrdení viac pravdy, ako sa na prvý pohľad zdá?

Štvorky nešetria

A tým myslíme ničím. Slovami, chválou či peniazmi. Jednoducho sa vyžívajú v tom, keď nemusia premýšľať nad tým, čo a ako by mali robiť. Najradšej sú, keď ich nikto neobmedzuje a ich umenie, byť spontánni a nebáť sa povedať, čo si myslia, je na všetkých frontoch patrične ocenené.

Zorganizovaní naozaj do bodky

Takí sú tí s číslom päť. Najradšej majú všetko pekne naplánované, utriedené a usporiadané. Žiadne prekvapenia nestoja za to, aby ich uvádzali do stresových situácií a vyvolávali v nich pocit, že niečo nebodaj nezvládajú. Byť pripravený je ich výsadou a mantrou.

Mohlo by vás zaujímať: Nastavte svoj život na úspech a šťastie: Zmeňte preto týchto 5 vecí a uvidíte, ako sa vám začne dariť

Držia pokope

Rodinu, priateľstvá, jednoducho všetko. Šestky sú v spoločnosti ako lepidlo, ktoré dokáže udržať dokopy aj tie najvzdialenejšie články a túto úlohu berú ako poctu a posolstvo zároveň. Často sa zo začiatku stretnú s nepochopením a ľudia sa na nich pozerajú s počudovaním, postupom času sa však väčšinou svojho uznania dočkajú.

Neznáme je zaujímavé

Chcú všetko vedieť a prebádať. Aj tak by sa dali charakterizovať ľudia narodení pod sedmičkou. Ich silnými stránkami je hlavne zvedavosť a nebojácnosť. Jednoducho potrebujú ustavičné výzvy a ich zdolávanie im robí nesmiernu radosť a vyvoláva v nich pocit spokojnosti, ktorý sa naozaj ničím a nikým nedá nahradiť.

Myslieť na druhých

Ak osmička vládne aj vášmu životu, myslíte na druhých a ich blaho oveľa viac ako sami na seba. Či je to vždy to najlepšie, je otázne, váš charakter vám však v žiadnom prípade nedovolí zachovať sa inak. Jednoducho potrebujete mať pocit, že pomáhate druhým a ste istým spôsobom veľkorysý aj napriek tomu, že sa vám to možno nikdy nevráti.

Prečítajte si aj: Najťažší vzťah v živote človeka je vzťah so sebou samým: Vďaka týmto trom bodom budete so sebou konečne spokojná

Veľký potenciál

Majú v sebe práve deviatky. Až kým nedosiahnete svoj cieľ, budete mať v živote pocit, že ešte stále niečo príde. Niečo veľké, k čomu ašpirujete, a čo vám jednoducho nedá spávať. Máte potenciál zmeniť veci, a to aj napriek faktu, že vás to môže stáť veľa úsilia aj námahy. Vy jednoducho potrebujete uspieť. 

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus