Sledujte úplne posledné číslo v dátume vášho narodenia: Viete, čo o vás hovorí táto povestná číslica?

Nielen vaše znamenie je predurčené tým, kedy ste sa narodili, ale aj oveľa viac. Viete, čo o vás hovorí tá vaša povestne posledná číslica?

Dátum narodenia je v skutočnosti viac než len číslo

Dátum narodenia je v skutočnosti viac než len číslo

Zdroj: Profimedia

Sledujte úplne posledné číslo

Nejde o mesiac, v ktorom ste boli narodený, ale konkrétny rok. Presne ten totiž určuje poslednú číslicu z vášho dátumu narodenia a ešte oveľa viac vašich charakterových vlastností, o ktorých ste možno ani netušili. Pozrite sa preto bližšie na to svoje tajomné číselko.

Tí s nulou sú nezávislí

Neustále vymýšľajú niečo nové, nechcú sa na nič a nikoho viazať a k šťastiu a životu potrebujú voľnosť. V akomkoľvek slova zmysle a v akejkoľvek súvislosti, jediné, čo ich robí skutočne šťastnými je fakt, že môžu byť sami sebou, na nič sa nehrať a nerobiť nič tak, ako sa má alebo by sa malo. Dôležitá je pre nich práve ľahkosť, s akou dokážu zmeniť svoj život o stoosemdesiat stupňov a nikto sa na nich nenahnevá alebo to nebude zbytočne riešiť.

Inšpirujte sa: Nebojte sa ľuďom povedať týchto 5 viet nahlas: Bude sa vám žiť oveľa ľahšie

Jednotku nosia odvážni

Neboja sa výziev, vecí neprebádaných a tých najbláznivejších nápadov. Práve tie totiž ľuďom narodeným s dátumom, ktorý končí jednotkou dávajú zmysel. Načo žiť nudne, v zabehnutých koľajach a s neustálym pocitom bezpečia, keď sa dá vydať cestou neprebádanou, ktorá je možno nebezpečnejšia, no o to zaujímavejšia?

Dvojka je v dátume vodcov

Potrebujú mať pod sebou tím ľudí, viesť ich k lepším výsledkom a k cieľom, ktoré si vopred stanovia. Nemajú radi, ak musia počúvať niekoho iného a ich nápady či stratégia sa ani len náznakom nezoberie v úvahu. Majú pocit predurčenia k tomu, aby viedli a vymýšľali všetko to, čo sa okolo nich práve deje, jednoducho to tak cítia a nevedia si pomôcť.

Mohlo by vás zaujímať: Štyri chyby, ktoré majte na pamäti: Vyhnite sa tomuto správaniu, ak si nechcete narobiť nepriateľov

Tí s trojkou preferujú stálosť

Zmena je v ich živote len nutnosť, ktorej sa snažia takmer vždy vyhýbať. Nemajú radi, ak sa v ich živote nejaké veci dejú inak ak dovtedy, pretože je pre nich neuveriteľne ťažké zvyknúť si na niečo nové. Zmenu chápu ako niečo zlé a nepochopiteľné, ba priam absolútne zbytočné.

Štvorka patrí emocionálnym dušiam

Vyplačú rovnako veľa sĺz ako sa dokážu nasmiať. Je až neuveriteľné, koľko emócií v sebe skrývajú ľudia, ktorí sa narodili s dátumom končiacim štvorkou. Prečo je tomu tak? Jednoducho majú v sebe až príliš veľké množstvo pocitov, ktoré nie vždy dokážu ukontrolovať a občas im jednoducho dajú voľný priebeh. Nebolo by na tom nič zlé, treba však správne vystihnúť vhodnú situáciu, pretože nie vždy je príliš emotívne správanie brané pozitívne.

Nenechajte si ujsť: 5 rituálov, ktorých sa držia šťastní ľudia za každých okolností: Pozrite sa, na čo nedajú dopustiť

Päťku na konci dátumu majú rojkovia

Snívať o veciach, ktoré by sa v najbližšej budúcnosti mohli stať, a ktoré sa určite s odstupom času podaria, je jednou zo zvláštnych vlastností ľudí s päťkou na konci dátumu narodenia. Nič nezastaví ich obrovskú fantáziu a schopnosť veriť vo vlastné schopnosti a veci nemožné. Snívať aj za dňa sa im darí väčšinu života a vôbec sa za to nehanbia. Veď, prečo aj?

So šestkou sa narodili nadmieru spoločenskí

Vždy potrebujú byť obklopení množstvom ľudí, nemajú problém udržovať kontakt s nadmerným počtom priateľov a známych a v prípade, že musia ostať na chvíľu sami, okamžite sa cítia tak trochu nesvoji. Každý sa v ich spoločnosti cíti skvele, sú výbornými zabávačmi a nie je možné si ich v dave nezapamätať. Ostatných ľudí potrebujú vo svojom živote viac ako čokoľvek iné.

Sedmičku preferujú tí zodpovední

Nič nenechajú na náhodu, všetko potrebujú mať pod kontrolou a čo je najlepšie, dá sa na nich spoľahnúť naozaj vo všetkom. Nikto nepochybuje o tom, že by niečo nezvládli dokončiť na čas alebo že by im dodržanie určitého termínu robilo zásadný problém. Aj preto to v profesionálnom živote tým sedmičkovým viac než len funguje.

Prečítajte si aj: Prestaňte sa trápiť minulosťou: Stačí ak zmeníte toto a budete sa cítiť oveľa slobodnejšie

Osmička je tých, čo sa nevzdávajú

Aj keď je niečo akokoľvek zložité, nedá sa to vyriešiť na prvý, ani na druhýkrát, práve tí narodení v roku končiacom osmičkou, to neberú ako prekážku. Nevzdávajú sa takmer nikdy, a hlavne nie v prípade, ak sa niečo zdá zložité a nikto iný si s tým poradiť nevie. Práve vtedy nastupujú oni a nedajú si pokoj až do poslednej chvíle.

Deviatku v dátume majú zásadoví

Ak niečo povedali, potom to platí. A nie o hodinu alebo o deň, ale skutočne stále. Zásady sú pre nich akoby heslom, ktorým sa riadia naozaj neustále a nevedia si bez nich predstaviť život. Potrebujú totiž niečo, čoho sa môžu držať a považovať to za základ, na ktorom môžu ďalej stavať. Pre niekoho sú možno zásady absolútnou otravou, oni si však bez nich život predstaviť nevedia.

Veríte vo vplyv poslednej číslice z dátumu narodenia na váš charakter?

Áno
291
Nie
727
Hlasovalo: 1018

Foto:
Profimedia
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba