Presunúť na hlavný obsah

Osoba narodená v tomto dátume vám pomôže zmeniť váš pohľad na život: Spoznajte svoje osudové znamenie

Zábava

Osud nerozhoduje v náš prospech či neprospech. Robí si, čo sa mu žiada a prinesie nám do cesty rôzne typy ľudí. Niektorí však dokážu ovplyvniť náš život oveľa viac ako ostatní. Všimli ste si niekedy akého sú znamenia?

Znamenia zverokruhu v sebe akosi podvedome kódujú vlastnosti či danosti, ktoré jedinec prezentuje vonkajšiemu svetu. Na základe nich si mnohí hľadajú osudovú lásku, ale aj priateľov. Napadlo vás však, že vo vašom okolí existujú aj ľudia, ktorí sú vám osudoví v inom zmysle slova? Tí, ktorí vám zmenia život, naučia vás niečo nové a pomôžu vám otvoriť dvere do svetov, ktoré ste predtým ešte nepoznali. Takto si navzájom pasujú znamenia a ovplyvňujú sa v každodennom živote.

Mohlo by vás zaujímať: Tieto 4 znamenia sa majú v živote najlepšie: Toto sú dôvody, prečo sa im v živote tak darí

Vodnár potrebuje rozvahu býka

Ak ste narodená v znamení vodnára, milujete život. Svoje pozitívne vnímanie maličkostí a niekedy až voľnomyšlienkárstvo si nenechávate iba pre seba. Ste priateľská a tolerantná, avšak miestami až príliš nepraktická či výstredná. Ak vo svojom živote spoznáte stabilného a pragmatického býka, dokáže vám poriadne zmeniť základy bežných dní. Aby spolu tieto znamenia mohli vychádzať, musia sa naučiť navzájom rešpektovať a chápať toho druhého. Býk si totiž stojí nohami pevne na zemi, čo dokáže prelietavého vodnára poriadne schladiť. Spolu však viete stavať svoj vzťah či priateľstvo na rozvahe a užívať si potešeniach tohto sveta. 

Váhy si uvedomia aj neprajnosť vďaka blížencom

Žena váha je síce vášnivá, ale na opačnej strane miluje harmóniu a poriadok vo svete. Zakladá si na svojom šarme a elegancii a nikdy nepohrdne diplomatickým riešením vecí. Vrtkavosť blíženca jej preto môže spočiatku poriadne prekážať. Váha by si priala svetový mier a pokoj v duši, preto ju postoj, ktorý uznáva neustále pochybovanie dokáže poriadne rozhádzať. Blíženec jej však dokáže pomôcť otvoriť oči a vidieť aj iný typ svetu- niekedy negatívny a plný nezhôd, avšak aj tak krásny.

Citlivosť rýb podporí strelec

Skutočná tvár ryby je veľmi ťažko odhaliteľná. Niekedy dokážu svoje citlivé ja skrývať tak dobre, že ich ľudia začnú vnímať ako lenivých či neústupčivých. Pravou podstatou v znamení ryby je však jej dokonalé pochopenie iných. Zábavný a prelietavý strelec im pomáha prekonávať útrapy bežných dní, ktoré sa rybám niekedy zdajú nekonečné. Pri kamarátovi strelcovi nebudú mať tendenciu utekať od reality do svojej fantázie či snov, pretože ich dokáže pohltiť jeho optimizmus a túžba po spoznávaní. 

Disciplínu baranovi dodá citlivý rak

Baran je sám o sebe znamením plným energie a vnútorného potenciálu, ktorý sa snaží vybiť. Niekedy je pokladaný až za sebeckého tvora a vo vzťahoch je až príliš prelietavý. Ak si ho však dokáže skrotiť pokojný rak, obaja získajú. Rak dodá baranovi na rozvahe a zahrnie ho priam materinskou láskou. Baran sa rakovi vie oplatiť v dodaní sebavedomia či vízií do budúcnosti. Donúti ho premýšľať dopredu a nelipnúť na svojich vysnených myšlienkach a domove. 

Leva najlepšie skrotí panna

Osoba narodená v znamení leva sa vie pobiť aj sama za seba. Je individualistická, čo jej v niektorých chvíľach nadovšetko vyhovuje. Ak si však chce nájsť znamenie, ktoré jej premení pohľad na svet, mala by začať hľadať tam, kde sídlia osoby narodené ako v znamení panny. Panna je obetavá, racionálna a ešte k tomu aj praktická. Takýto pohľad na svet dokáže levovi, ktorý sa nikdy nechcel nikomu podriaďovať, poriadne zamávať hodnotami. Pri panne si uvedomí, že záleží aj na iných a že v živote si treba budovať aj funkčné vzťahy založené na kompromisoch

Prečítajte si tiež: Ak vás ohovárajú, nemusí to byť na škodu: Ľudia väčšinou riešia len tieto 3 typy ľudí a vy ste jedným z nich

Spolu vyniknú ako nikdy predtým- škorpión a kozorožec

Škorpión si rád razí svoju teóriu- u neho je to vždy „všetko alebo nič.“ Je extrémistom a nemá rád stredné pásma, ktoré pre neho zaváňajú nudou. Pod takouto škrupinou sa však väčšinou skrýva psychicky vyčerpaná osoba, ktorá si pamätá všetky svoje životné krivdy. Podobným nedostatkom trpí aj kozorožec. Spolu sa ich povahy vyvážia a dodajú si na vnútornom pokoji. Ak majú možnosť vidieť niekoho, kto sa podobne vnútorne trápi, dokážu sa na svet pozerať úplne inak a vidieť aj jeho pozitívne stránky.

- Najčítanejšie -