Ženy, ktoré randili s rozvedenými mužmi prezradili, čo ich naozaj zaskočilo: Toto ani jedna nečakala!

Muži, ktorí si už niečím prešli, no nemajú záväzky. Takí ženy lákajú najviac. Má to však zopár háčikov, ktoré nám prezradili samotné ženy.

Rozvedení muži majú skúsenosti, no niekedy si so sebou nesú aj niečo navyše

Rozvedení muži majú skúsenosti, no niekedy si so sebou nesú aj niečo navyše

Zdroj: Profimedia

Podobali sme sa, ale...

Vanda si po prvom vážnejšom nevydarenom vzťahu začala s Dávidom. Bol rozvedený, nemal však deti a bol priam do bodky jej typ. Nemala čo stratiť, tak si jednoducho povedala, že to vyskúša. „Nemala som jeho správanie s čím porovnať, a tak som si najprv myslela, že je normálne, čo odo mňa vyžaduje. Postupom času mi však jeho poznámky na moju adresu začali pripadať divné. Vedela som, že sa podobám na jeho exmanželku, ale aby mi zakaždým pripomínal, ako si mám vypnúť vlasy, čo si mám obliecť a dokonca aj to, aký lak mám nosiť na nechtoch? Hneď mi bolo jasné, že to ona sa rozišla s ním a on sa ma snaží premeniť na jej dvojníčku. Robiť to však až tak okato, bol snáď absolútny vrchol,“ tvrdí Vanda, ktorá to s Dávidom vzdala hneď po tom, čo začal mať poznámky ešte aj na jej štýl spania.

Inšpirujte sa: Muži narodení v tomto znamení sa o vás postarajú ako o kráľovnú: Máte ho aj vy po svojom boku?

Mama nikdy neodišla

To, že si muž po rozvode privedie do domu matku, aby mu pomohla s niektorými vecami, ktoré si odvykol robiť sám alebo sa ich v horšom prípade ani nikdy robiť nenaučil, je jedna vec. Ak však matka neodíde ani po tom, čo je už v dome iná partnerka, nastane problém podobný tomu, aký trápil Eriku.

Nenechajte si ujsť: 5 vecí, ktoré muž očakáva od ženy, aby už nikdy netúžil po inej: Trojka vás určite prekvapí

„Peter sa mi páčil. Čo však s tým, keď jemu sa zjavne páčila hlavne jeho matka a fakt, že ho obskakovala na každom jednom kroku?  Ani po tom, čo sa náš vzťah prehupol do vážnejšej fázy, on ani ona sa ani okrajovo nezmienili o tom, že by bolo na čase, aby sa matka z jeho domu odsťahovala. Rozvedený muž predsa neznamená neschopný alebo nesamostatný, alebo nemám pravdu?“ dodáva Erika, ktorá to po ďalšom mesiaci dobrovoľne vzdala. Hádať sa každý deň o to, kto vyloží umývačku alebo dá prať, predsa nie je normálne. Pochopila, že v jeho domácnosti už matka ostane aj keby sa akákoľvek iná žena na hlavu postavila.

Mohlo by vás zaujímať: Vzali sme sa do šiestich týždňov a rozviedli pred prvým výročím: Napriek tomu by som to urobila znova

Na nič nebol čas

A to myslí Táňa doslova.  Petra spoznala v práci, nikdy o ňom nevedela nič viac len toľko, že si pred pár rokmi prešiel ťažkým rozvodom a preto si myslela, že by nebolo vhodné niečo skúšať. Páčil sa jej, no nechcela sa do všetkého zbytočne miešať. „Potom ale prišiel za mnou sám. Vedela som, že má na mňa slabosť, niekoľkokrát sme spolu prehodili slovíčko či dve vo výťahu. Keď ma však pozval na rande, bola som radosťou celá bez seba. Nadšenie ma ale rýchlo prešlo. Hneď po prvom týždni randenia sa chcel odrazu ku mne sťahovať. Keď som povedala, že je to pre mňa ešte príliš skoro, začal s výčitkami." 

Nenechajte si ujsť: Od mileniek mužov sa toho môžete veľa naučiť: Osvojte si týchto 5 pravidiel ich správania a vyhnete sa im zaručene

Vraj nie som schopná prijať fakt, že ide o vážny vzťah, nevie sa na mňa spoľahnúť, a ako si predstavujem našu budúcnosť, keď už teraz mám problém s takou hlúposťou, akou je sťahovanie. Nepovedala som nič, len som mu zamávala adios. Aby ma jeden chlap po týždni nútil do spoločného bývania? Jedno je snažiť sa o nový vzťah a celkom iné rýchlo byť zase zadaný, aby mohol zmeniť svoj status rozvedeného,“ spomína si na svoju skúsenosť prekvapená Táňa. Čakala všetko, ale muža, čo ju bude uháňať, teda nie.

Foto:
Profimedia
Zdroj:
EF

Súvisiace články

PlniElanu.sk

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba