Presunúť na hlavný obsah

5 vecí, ktoré muž očakáva od ženy, aby už nikdy netúžil po inej: Trojka vás určite prekvapí

Feminity

Ruku na srdce. Viete, po čom muži skutočne túžia? Nám sa podarilo odhaliť, čo je pre nich naozaj dôležité. Až tak veľmi, že ani len nepomyslia na inú. Naše zistenia vás určite prekvapia!

Ak chcete mať skutočne šťastný vzťah a nechcete aby sa váš vyvolený obzeral po nejakej inej, máme pre vás zopár rád. Je totiž niekoľko vecí, po ktorých muži vo vzťahu túžia, no nepovedia ich nahlas. Pozrite sa, o ktoré ide. 

Inšpirujte sa: Toto muži na ženách milujú: Nedajte sa oklamať klasickými mýtmi a zistite, aká je pravda

1. Ocenenie

Chlapi sú známi tým, že sem - tam a to pomerne dosť často, potrebujú trošku pozdvihnúť ego. Ocenenie je pre nich akousi prirodzenou potrebou. Skúste každý deň, toho svojho za niečo pochváliť a uvidíte, ako sa to pozitívne prejaví vo vašej domácnosti. Uznanie a ocenenie je totiž vo vzťahu veľmi dôležité. Aj keď na neho často zabúdame. A to je veru chyba.  

2. Istota

Hoci sa vám to môže zdať ako absurdné, muži túžia po istote. Je pre nich vo vzťahu dokonca kľúčová. Očakávajú, že sa na vás budú môcť spoľahnúť, že vám môžu dôverovať a ste tu pre nich, ak to potrebujú. Tak na to nezabúdajte. 

3. Romantické gestá

Áno, je to tak. Aj muži milujú lichôtky, drobné darčeky, pozornosť a romantiku. A očakávajú to od svojich partneriek. Radi sa nechávajú prekvapovať a chcú počuť, akí sú pre vás dôležití a výnimoční. Ak budú mať dostatok aj takejto pozornosti, je jasné, že im ani náhodou nenapadne od vás utekať do náručia nejakej inej!

4. Humor

Viete ako sa to hovorí, že smiech lieči? Tak vo vzťahu to platí dvojnásobne. A navyše aj stmeľuje. Chlapi zbožňujú, ak ich ženy dokážu rozosmiať a zabaviť. Pripadá im to neuveriteľne sexi. Navyše, ak ste otvorená aj rôznym ”bláznovstvám”, na inú už ani len nepomyslia. 

5. Ticho a priestor pre seba

Každý občas potrebujeme čas pre seba. Taký, kedy nevnímame nič len svoje potreby. ”Dobitie bateriek” týmto spôsobom je nesmierne dôležité. Práve preto by ste to mali dopriať aj svojej polovičke. Nech občas vybehne s kamošmi na pivo, do fitka, či na víkendovú chlapskú jazdu. Verte, že vášmu vzťahu to len prospeje. A ako bonus, muži sú vždy po takýchto akciách ako vymenení. V dobrom samozrejme. Vy už len zožnete to pomyslené sladké ovocie. Teda ak si predtým odpustíte akékoľvek poznámky a zbytočné scény pre nič.

Nenechajte si ujsť: Roky som svadobnou agentkou, no tentoraz som sa zaplietla so ženíchom: Takúto reakciu nevesty som nečakala

- Najčítanejšie -