Presunúť na hlavný obsah

Roztomilá detská módna ikona už v útlom veku: Inšpirujte sa najlepšími letnými outfitmi malej princeznej

Feminity

Rozkošná dcéra známej ruskej modelky a módnej ikony Leny Perminovej vyzerá ako princezná. Navyše dievčatko s tvárou anjela strieda jeden lepší outfit za druhým. Veď posúďte sami!

Očarujúca ruská modelka a fashion ikona Lena Perminova je známa svojím skvelým štýlom. A k láske k móde vedie aj svoju malú dcérku Arishu. Dievčatko s tváričkou anjela je naozaj rozkošné. Navyše jej štýlová mama vyberá dokonalé outfity, ktoré podčiarkujú jej krásu a detskú nevinnosť. 

Prečítajte si tiež: Bella Hadid odhalila tajomstvo svojho dokonalého tela: Pozrite sa, ktorým trom veciam za neho vďačí

Leto si známa mama so svojou dcérkou užíva naplno. Veľa času trávia vonku, na pláži, ale najmä spolu. No a Lena sa takmer vždy snaží o to, aby s Arishou perfeknte ladili. 

Sympatická a krehká kráska Lena Perminova sa snaží skvelý vkus všetpovať svojej najmladšej dcérke už od malička. Na každom jej looku si dáva záležať a Arisha tak vyzerá vždy ako vystrihnutá z módneho magazínu. A inak to nie je ani počas horúcich letných dní. 

Nebesky modré očká, kučeravé blond vlásky a detská nevinnosť. Arisha je ako bábika.  A s mamou tvoria nerozlučnú dvojku. Obe doslova žiaria spokojnosťou a šťastím

Lena vie, že detstvo by si mala Arisha naozaj užiť. Práve preto akékoľvek ponuky na fotenia pre svoju dcérku odmieta. Veď deti vyrastú naozaj rýchlo!

Lena a Arisha pútajú pozornosť kdekoľvek sa objavia. A niet sa čomu diviť. Mimoriadne im to pristane v akejkoľvek situácii. 

Mohlo by vás zaujímať: Princezná Charlotte už teraz chráni svojho najmladšieho brata: Prekvapí vás, ako bojovne sa zachovala

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus