Pippa Middleton s bruškom má rovnako skvelý štýl ako Kate: V týchto outfitoch by ste povedali, že sú dvojičky

Pippa Middleton je už vo vyššom štádiu tehotenstva, štýlom však stále konkuruje sestre Kate. Veď posúďte sami.

Pippa Middleton si volí rovnako dokonalé outfity ako vojvodkyňa z Cambridgeu Kate Middleton

Pippa Middleton si volí rovnako dokonalé outfity ako vojvodkyňa z Cambridgeu Kate Middleton

Zdroj: SITA

Jednoduchá biela

Táto farba naozaj pristane obom sestrám, Zatiaľ čo Kate pôsobí mladistvo, budúcej mamičke Pippe Middleton ľahký voľný strih šiat naozaj sekne. Obe zvolili krátky rukáv a sukňu po kolená, čo vytvára elegantný a zároveň hravo letný dojem.

Inšpirujte sa: Z Meghan Markle a Kate Middleton sa stávajú skvelé priateľky: Nečudo, aj toto majú kráľovské nevesty spoločné

Dlhšia alternatíva

Rastúce bruško Pippa Middleton len jemne odkrýva v týchto letných vzorovaných červených šatách. Vojvodkyňa z Cambridgeu sa v podobnej róbe objavila tiež, no na rozdiel od sestry si zvolila odhalené ramená a model bez vzorov. Červená ich však obe veľmi nenútene omlaďuje.

Elegantné dámy

Šaty v jemných farbách s detailami si Pippa zvolila ako svoj outfit na svadbu princa Harryho a Meghan Markle. V takmer podobných farbách a strihu šiat sa prednedávnom objavila aj Kate a treba uznať, že dámy naozaj pôsobia ako dvojičky. 

Mohlo by vás zaujímať: Princezná Charlotte už teraz chráni svojho najmladšieho brata: Prekvapí vás, ako bojovne sa zachovala

Jemné farby

Outfit, ktorý Kate predviedla na svadbe svojej sestry bol určtie inšpiráciou aj pre samotnú Pippu, a to práve pri príležitosti synovcových krstín. Rovnaké klobúčiky v pastelových farbách a podobný strih šiat zdôraznil Pippino blížiace sa materstvo aj Kateinu obdivuhodnú štíhlosť.

Jednoduchosť vzorov

Letné teplé počasie dokáže zamávať aj etiketou. Kate často v jednoduchých letných šatách nevidíme, ak však áno, stojí to zato. Tentokrát so sestrou ladí práve ľahkosťou materiálu a výberom vzorov, ktoré obe dámy v tomto prípade zvolili a urobili naozaj správne.

Nenechajte si ujsť: Tehotenstvo Pippu Middleton zmenilo: Sestra vojvodkyne zaradila do svojej rutiny aj tento cvik vhodný pre bábätko

Koho outfity sa vám páčia viac?

Kate Middleton
291
Pippy Middleton
18
Hlasovalo: 309

Foto:
SITA, Profimedia
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba