Presunúť na hlavný obsah

Týchto 7 póz používajú krásky, aby vyzerali štíhlejšie: Kendall Jenner v podrepe, Emily Ratajkowski má tento trik

Zahraničné celebrity

Aj na pohľad bezchybné modelky si chcú na fotografiách, kde-tu ubrať nejaký ten gram, a to len vďaka správnemu pózovaniu. A v čom je to tajomstvo?

Ruky do výšky

Tento trik používa aj zvodná modelka Alessandra Ambrosio. Možno by ste sa čudovali nad jeho účinnosťou, naozaj však funguje. Skúste sa rovnako ako ona postaviť pred zrkadlo, vytiahnuť sa zo špičiek a vystrieť ruky do výšky. Vaša postava bude na fotografii okamžite vyzerať ladnejšie.

Inšpirujte sa: Plavková sezóna sa blíži: Pozrite, čo je HOT a na aké sexi strihy nedajú slávne celebritné krásky dopustiť

Stojka na hlave

Túto šialenú pomôcku k ešte väčšej štíhlosti na sociálnej sieti si obľúbila aj modelka Candice Swanepoel, ktorá sa nechala odfotiť priamo na pláži. Stojka už sama o sebe vypne vaše telo a ak ste v nej naozaj dobrý, rovnako ako Candice, dokáže opticky narobiť skutočné divy.

"Bambi" póza

Na rozkošnú a nevinnú sa rada zahrá modelka Emily Ratajkowski, ktorá práve v tejto póze, nazývanej aj "Bambi", vtiahne bradu k pleciam a upriami tak pozornosť na svoje ramená, ktoré práve v tomto uhle vyzerajú najštíhlejšie.

Mohlo by vás zaujímať: Najsexi plážové modely Emily Ratajkowski: Takto dráždi okolie známa kráska

Fotenie zdola

Modelka Bella Hadid svoje krásne nohy nechala zachytiť zospodu a vytvorila tým ilúziu ešte dlhších dolných končatín. Celkovo tak nadobudla štíhlejšiu a vyššiu postavu, a to len za pomoci tohto jednoduchého triku.

Migrénová póza

Upriamiť pozornosť na ladnosť rúk dokáže práve "migrénová póza" alebo "póza blesti hlavy", ktorú na tejto fotke praktizuje modelka Elsa Hosk. Odpútanie pozornosti od iných častí tela a zaostrenie na ruky je šikovný nápad, nemyslíte?

Nenechajte si ujsť: Optické klamy, ktoré využívajú celebrity: Týmito šikovnými trikmi si dokážu zväčšovať poprsie

Vypnutie v páse

Vystrieť ramená, vypnúť hruť a pás je póza, pre ktorú sa rozhodla modelka Taylor Hill. Mladučká kráska tak opticky zúžila svoje plecia a bruško. Také jednoduché a praktické, hlavne počas pobytu pri vode. Bolo by hriech niečo podobné nevyskúšať.

V podrepe

Modelka Kendall Jenner svoje ladné nohy ukázala práve v šikovnom podrepe. Pozornosť sa sustredí na jej dokonalé pozadie a štíhle nohy pôsobia ešte o niečo vypracovanejšie. Táto póza je vhodná hlavne v prípade, ak chcete pohľad upriamiť práve na nohy.

Prečítajte si aj: Nový trend, o ktorom teraz všetci hovoria: Zabudnite na minisukne, v móde sú boxerské šortky v tomto štýle

Ktorá póza vás zaujala najviac?

spolu hlasovalo 110 ľudí

- Najčítanejšie -