Presunúť na hlavný obsah

Sem chodia dovolenkovať najväčší boháči: Lena Perminova na Korzike, Paris Hilton nedá dopustiť na Mykonos

Feminity

Viete ako trávia letné prázdniny známi milionári? Samozrejme cestovaním. A medzi ich obľúbené destinácie patria aj európske letoviská. Pozrite sa spolu s nami, ktoré im naozaj prirástli k srdcu.

Hoci majú precestovaný takmer celý svet, sú miesta, ktoré sa stali ich srdcovou záležitosťou. Známe tváre z čeveného koberca a milionári sú stále fascinovaní európskymi letoviskami. A každoročne sa na ne vracajú. Viete kde môžete stretnúť Paris Hilton, či Beyonce? 

Prečítajte si tiež: Aj členovia kráľovskej rodiny sa v lete vyberú na dovolenku: Neverili by ste, aké pravidlá musia dodržiavať

Lena Perminova zbožňuje Korziku

O Korzike sa hovorí, že je perla Stredomoria. A známi boháči to dobre vedia. Ruská fashion ikona Lena Perminova toto miesto zbožňuje.

Dovolenka na krásnych plážach pod štítmi divých hôr je jej srdcovou záležitosťou. Okrem nej tu môžete stretnúť v letnom období aj Georga Clooneyho, Sarah Jessicu Parker, či Heidi Klum.

Paris Hilton nedá dopustiť na Mykonos

Herečka Paris Hilton je známa tým, že miluje Grécko a konkrétkne Mykonos. Každý rok toto letovisko navštevuje a nedá na neho dopustiť.

Krásne pláže, tyrkysové more, veľa zábavy, plážových a tanečných klubov. To je presne to, čo slávnej kráske maximálne vyhovuje. V minulosti sa tu obajvila aj sympatická Cameron Diaz, či Olivia Palermo. 

Plavba na jachte po Európe s krásnou Beyonce

Známa speváčka si vychutnáva chvíle voľna a zaslúženého oddychu v spoločnosti svojho manžela a ratolestí na plavbe po Európe.

Čas trávia prevažne na luxusnej jachte a spoločné okamihy si užívajú naozaj naplno. Rodina vyzerá spokojne a šťastne. Dokonalosť sama a to prostredie!

Nenechajte si ujsť: Od mileniek mužov sa toho môžete veľa naučiť: Osvojte si týchto 5 pravidiel ich správania a vyhnete sa im zaručene