Presunúť na hlavný obsah

Opticky si jednoducho dokážu zúžiť pás: Takéto triky používajú hviezdy na to, aby ten ich vyzeral skutočne ako osí

Zahraničné celebrity

Nepatria medzi najštíhlejšie ženy, no svojou postavou uchvacujú celé okolie. Ako to vlastne tieto krásky robia?

Čerstvá mamička už teraz sexi

Kylie Jenner porodila len pred niekoľkými mesiacmi, no už teraz sa takmer úplne vrátila k svojej pôvodnej postave. Všetci si ju však pamätáme ako ženu krv a mlieko, ktorá miluje svoje krivky a útly pás sa opticky snaží dosiahnuť hlavne jemne odhalenou pokožkou, ktorá medzi dvoma dielmi obečenia tvorí výrazný, do očí bijúci predel.

Mohlo by vás zaujímať: Okúzľujúca Bella Hadid prekvapuje svojimi stravovacími návykmi: Od všetkého zeleného ruky preč

Aj opasok dokáže veľa

Sen nejedného muža, speváčka Jennifer Lopez, miluje svoju postavu s krivkami. Aj preto ju dáva do pozornosti už od začiatku svojej kariéry a na to, aby ešte zviditeľnila svoje krivky, vďaka ktorým má jej postava tvar presýpacích hodín, používa aj výrazný opasok, ktorým si telo v páse ešte zúži.

Vysoká sukňa a hladký top

Aj takto si úzky pás dokáže vytvoriť speváčka Beyoncé. I po pôrode dvojičiek si táto kráska dokáže vyformovať postavu snov. Samozrejme, že za tým nie je len obyčajné kombinovanie oblečenia, sukne s vysokým pásom a jednoduchého topu, ale aj cvičenie, avšak opticky práve voľba toho správneho šatníka pomohla tejto kráske vyzerať úchvatne.

Nenechajte si ujsť: Diétny plán Melanie Trump: Vďaka tejto potravine si uchováva svoju štíhlosť a krásnu pleť po dlhé roky

Púta pozornosť na iné časti

Speváčka Demi Lovato mala odjakživa ženskú postavu. To, čo jej však bolo často vyčítané nakoniec dokázala neuveriteľne využiť. Demi svoju postavu miluje a úzky pás si vie vytvoriť priam dokonale len za pomoci kúskov oblečenia, ktoré pútajú pozornosť na úplne iné časti tela, a tým jej pás pôsobí oveľa užším dojmom. Stačí tak málo, ako hlboký výstrih a Demi vyzerá úžasne.

Inšpiráciou pre všetky ženy

Modelka Ashley Graham svoje krivky miluje a kvôli nim ju zbožňujú aj všetci jej fanúšikovia. Táto kráska, ktorá sa nehanbí ani za svoju celulitídu ani ženské krivky, však presne vie, ako si vytvarovať užší pás. Obtianuté šaty presne na tom najmenšom mieste jej vytvarujú dokonalú postavu a jej ženské boky ešte viac vyzdvihnú štíhlosť jej pásu. Stačí, ak si podobne ako ona zvolíte oblečenie vyslovene zúžené na páse a voľné v dolnej časti, a máte vyhraté.

Prečítajte si aj: 10-minútová ranná rutina Jenny Dewan: Odporúča ju aj všetkým zaneprázdneným matkám

- Najčítanejšie -