Presunúť na hlavný obsah

Nový trend, o ktorom teraz všetci hovoria: Zabudnite na minisukne, v móde sú boxerské šortky v tomto štýle

Móda

Toto leto zabudnite na klasické minisukne a svoje krásne nohy oblečte do športových šortiek. O tom, že vyzerajú naozaj štýlovo, vás presvedčíme týmito lookmi!

Odkedy Silvester Stallone v roku 1976 po prvýkrát vtancoval do boxerského ringu ako nesmrteľný Rocky Balboa, nakopol nejednu generáciu k prekonávaniu vlastných fyzických možností. Nie je prekvapením, že práve túto snímku zvolil Americký filmový inštitút za 4. najinšpiratívnejší film všetkých čias.

Prečítajte si: Ako nosiť farbu roka 2018? Inšpirujte sa týmito svetovými lookmi a zažiarte

Okrem spopularizovania boxu výrazne zasiahol i do módneho priemyslu a módu ulice priniesol do mnohých luxusných kolekcií. Naposledy sa medzi lanami ocitla dokonca Kendall Jenner pre Love´s Magazine, ktorá stvárnila ako Rockyho, tak aj legendárnu Adrianu Balboa. Krátke video je venované silným a inšpiratívnym ženám, ktoré sú hrdinkami svojho vlastného príbehu v duchu témy ,,Stay Strong“. Kendall sa objavila v ikonickom teplákovom outfite značky adidas. 

Hodiny strávené poctivým skákaním cez švihadlo alebo pri samotnom boxe (Adriana Lima je fanúšik tohto športu už 14 rokov) sa vám budú túto jar určite hodiť. Zabudnite však na tradičné minisukne a najbližšiu sezónu svoje krásne a vyšportované nohy navlečte do šortiek ,,all day, all nigh... Špeciálnu zelenú majú cyklistické alebo spomínané boxerské strihy z rôznych materiálov a pre glamour look zvoľte predĺženú verziu s blazerom.

Inšpirujte sa našimi vybranýými lookmi, ako nosiť športové šortky počas tejto letnej sezóny

- Najčítanejšie -