Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Zbaľte sa s nami: Pomocou tejto rolovacej metódy sa vám toho do kufra zmestí oveľa viac

Zábava

Všetko potrebné zbalíme do kufra občas len veľmi ťažko. Skúste to ale s našou metódou rolovania a na dovolenku si zoberiete dvakrát toľko vecí!

Do kufra vojde všetko

Zbaliť sa na týždeň k moru je pre niekoho zábava, pre iných trápenie. Najkomplikovanejšia fáza však nastane vtedy, keď sa nám do kufra odrazu všetko, čo potrebujeme, tak nejak nezmestí. My sme však prišli na to, ako si pokojne dokážeme zbaliť aj o tričko či šortky naviac, a to za pomoci jednoduchej rolovacej metódy, ktorá vám v kufri ušetrí neuveriteľne veľa miesta. Pozrite sa sami:

Mohlo by vás zaujímať: Kristína Kormúthová vám poradí, ako sa obliecť na cestu lietadlom: Tieto maličkosti si nikdy nesmie zabudnúť

FEMINITY TV: Zbaľte sa s nami za pomoci jednoduchej rolovacej metódy

Choďte na to startegicky

Veci, ktoré vám v kufri zaberú najviac miesta, ako napríklad veľké šaty či sukne, najprv zložte aspoň na polovicu, následne ich zrolujte do čo najužšieho tvaru a vložte na spodok. Po stranách postupne pridávajte ostatné veci, ktoré vďaka rolovaniu pôsobia ešte o niečo skladnejšie a vrch kufra doplňte kozmetikou či tými najnutnješími vecami, akými je nabíjačka alebo slnečné okuliare.

Inšpirujte sa: VIDEO: Potrebujete sa rýchlo zbaliť na víkend v horách? S nami to zvládnete za necelú minút

Sami nebudete veriť, koľko vecí sa vám takýmto spôsobom šikovne pomestí do toho istého priestoru, kde by ste za iných okolností vložili možno iba polovicu. A pritom ide len o efektivitu a zbavenie sa zybtočného vzduchu, ktorého si pri obyčajnom skladaní nosíte v kufri oveľa viac. Tak ako, aj vám sa rolovanie zapáčilo rovnako ako nám?

Aj vy si veci do kufra rolujete?

spolu hlasovalo 66 ľudí

Áno
22
Nie
44

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus