Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Potrebujete sa rýchlo zbaliť na víkend v horách? S nami to zvládnete za necelú minútu!

Feminity TV

Chystáte sa na romantický víkend v horách a potrebujete sa rýchlo a prakticky zbaliť za čo najkratší čas? V redakcii Feminity sme pre vás pripravili šikovný návod ako to zvládnuť za necelú minútu.

Spontánne rozhodnutie odísť na víkend do hôr sa môže zdať ako veľmi dobrý nápad. Jediné, čo k zrealizovaniu vášho plánu potrebujete, je zbaliť všetky potrebné veci do kufra. Prinášame vám názornú ukážku toho, ako by malo vyzerať vaše balenie. Nechajte sa inšpirovať a zvládnite to za rekordne rýchly čas!

FEMINITY TV: Pozrite si naše krátke inštruktážne video, ktoré vás naučí zbaliť si kufor rýchlo a efektívne

Mohlo by vás zaujímať: VIDEO: Zabudnite na žehlenie: Ukážeme vám, ako si vyžehliť tričko bez použitia žehličky

Zbalená za jednu minútu!

Aj zimné balenie sa môže zaobísť bez zbytočných vecí a oblečenia, ktoré no horách nevyužijete. Zbaľte sa preto prakticky a stavte na najpotrebnejšie kúsky. Nezabudnite na pevnú obuv, teplé svetre, bavlnené tričká či vysoké ponožky. Dôležitou súčasťou vašej výbavy by mali byť aj slnečné okuliare, nabíjačka na mobil, kozmetická taštička či obľúbená kniha, ktorú si môžete čítať po večeroch. Keďže sa jedná o romantický víkend s vašou polovičkou nezabudnite ani na sexi čipkovanú spodnú bielizeň, ktorou zaručene potešíte svojho partnera. Zdá sa, že všetky potrebné veci máte so sebou a teraz si už môžete naplno vychutnať váš vysnívaný víkend v horách. 

Inšpirujte sa: VIDEO: Ako zo starých (ne)potrebných vecí vytvoriť moderný nábytok do vášho bytu

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus