VIDEO: Ikonická Emma Drobná prilákala na krst svojho CD tieto osobnosti: Ako ju vnímajú a čo o nej prezradili?

Krásna a inšpiratívna Emma Drobná sa konečne dočkala a svoje debutové CD You Should Know pokrstila naozaj vo veľkom štýle. Ktoré osobnosti si nenechali ujsť tento večer a čo na Emmu prezradili?

Emma svoje cédečko krstila naozaj vo veľkom štýle

Emma svoje cédečko krstila naozaj vo veľkom štýle

Zdroj: Ján Zemiar

Tvorba albumu bola zdĺhavým procesom

Od jej víťazstva v Superstar už ubehli dva roky a presne toľko Emme trvalo, kým si z vlastne napísaných skladieb poskladala portfólio pre svoj dlhoočakávaný debutový album. Svoju kariéru má však rozbehnutú už skutočne naplno, čomu nasvedčujú i dva nesmierne úspešné single s názvom SmileWords, ktoré sa v rádiách za krátky čas stali doslova hitom.

FEMINITY TV: Speváčka Emma Drobná o tom, čo ju inšpirovalo a tiež reakcie ľudí, ktorí si nenechali ujsť krst debutového CD

Inšpirujte sa: Speváčka Emma Drobná ukázala maminu: Pozrite, ako ju naposledy oddane podporovala

Zakladá si na vlastných textoch

Ako nám prezradila samotná Emma, texty piesní skladá sama a čerpá inšpiráciu hlavne zo svojho života. Jej okolie, spomienky a ľudia sú nekonečným zdrojom nápadov na nové a nové single, ktoré nahrávala v domovskom nahrávacom štúdiu Creative Music House spoločne so svojou kapelou a troma producentmi, Tomášom Zubákom, Oliverom Žilákom a Adriánom Líškom.

Za všetko môže mamka

Emma počas večera nezabudla poďakovať i svojej mamke, ktorá ju do samotnej speváckej súťaže v minulosti prihlásila a stála pri nej po celý čas. Talentovaná kráska si večer užívala obklopená rodinou, priateľmi, kolegami a svojím dlhoročným priateľom a kolegom Štěpánom Urbanom, s ktorým na albume nahrala i spoločnú skladbu What Have We Done.

Nenechajte si ujsť: VIDEO: Speváčke Emme Drobnej ide karta: Hudba je jej život a kvôli tomuto môžeme byť hrdí, že sa vrátila na Slovensko

Aj keď sa Emma teraz zo všetkého najviac teší na tvorbu klipov ku všetkým singlom a samotnú fázu tvorenia, keď sa opäť zavrie do štúdia a bude pracovať na ďalšom albume, treba uznať, že si tento významný večer doslova užívala, a to naozaj zaslúžene.

Prečítajte si: Talentovaná speváčka Emma Drobná vďačí za svoju krásu tejto žene: Pozrite si ich najkrajšie momenty

Aj preto jej za celú redakciu prajeme veľa úspechov!

Foto:
Ján Zemiar, Video: Martin Bublavý
Zdroj:
EF

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba