Moderátor Viktor Vincze vyzerá v oblekoch naozaj ako pravý džentlmen: Veď posúďte sami!

Na nedeľnom prenose tanečnej súťaže Let´s Dance nás očaril aj známy moderátor, ktorý sa svojím výzorom zaradil medzi neprehliadnuteľných mužov celého prenosu. Čo stálo za jeho príťažlivým vyžarovaním?

Moderátor Viktor Vincze a jeho nezameniteľný šmrnc

Moderátor Viktor Vincze a jeho nezameniteľný šmrnc

Zdroj: Ján Zemiar

Moderátor Televíznych novín Viktor Vincze je pravidelným hosťom známej tanečnej súťaže Let´s Dance, ktorá vysiela priamy prenos každú nedeľu. Tanečná šou priláka každý týždeň množstvo známych osobností, ktoré prídu podporiť slávny televízny projekt a zároveň sa ukázať aj v najlepších outfitoch. Jedným z nich bol aj manžel moderátorky Adely Vinczeovej, ktorá je hlavnou hviezdou celého programu. Čím nás zaujal tento charizmatický moderátor tentokrát?

Mohlo by vás zaujímať: Zaľúbené dvojice na Let´s Dance: Miriam Kalisová s novým mužom, Adela Vinczeová pri Viktorovi kvitne!

Elegantný muž

Viktor patrí k typom mužom, ktorý v súkromí uprednostňujú ležérny a športový štýl. Na nedeľnom prenose Let´s Dance nás však očaril v elegantnom štýle, ktorý mu naozaj svedčal. Skvelý strih nohavíc, moderné prvky v podobe zamatového saka a trendy motylík vytvárali nezameniteľný look a známy moderátor pôsobil naozaj neodolateľne. 

Hviezdny párik

Zaľúbenej dvojici a stále čerstvým mladomanželom to spolu nesmierne pristane a spoločne pôsobia ako holywoodsky pár. Zdá sa, že spoločný život im veľmi prospieva a láska z nich srší na kilometre. Páči sa nám, aký štýl volia na priame prenosy a spôsob, ako im to stále spoločne ladí.

Modrá mu pristane

Či už ide o ležérne outfity alebo elegantné obleky, jedno je jasné. Farba, ktorá mu pristane najviac je práve modrá! Inšpirujte sa štýlom známeho moderátora a stavte na výraznejšie farby oblekov, ktoré vám rozžiaria celý vzhľad. Nebojte sa experimentovať a stavte na moderné prvky, ktoré vám vytvoria nenapodobiteľný look.

Inšpirujte sa: Slovenky na afterparty Let's Dance: Očarujúca Zuzana Fialová, elegantná Adela Banášová a iné!

Trendy doplnky 

Viktor si potrpí na trendy doplnky a svoju vášeň k móde prejavil aj na svadbe blízkych kolegov Veroniky Ostrihoňovej a Sajfu. Moderný motýlik patrí k jeho obľúbeným módnym doplnkom a v jeho outfitoch sme ho zaregistrovali už viackrát. Takto by mal podľa nás vyzerať charizmatický a príťažlivý muž.

Foto:
Ján Zemiar, instagram.com/viktorvincze
Zdroj:
MB

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

Starostlivosť o seba