Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Sympatický spevák Adam Ďurica o svojej manželke: To, kde sa spoznali, vás prekvapí

Slovenské celebrity

Adam Ďurica nie je len talentovaný spevák, ale aj sympatický mladý muž, ktorý len pred pár mesiacmi povedal svoje "áno" žene, ktorú už roky miluje. Viete, čím a kedy si ho jeho manželka Kristína získala?

Len pred pár dňami sme mali možnosť vyspovedať talentovaného speváka Adama Ďuricu, ktorého piesne momentálne valcujú všetky slovenské rádiá. Práve preto je skvelou správou, že Adam chystá koncertné tourné s názvom Spolu tour, na ktorej si jeho piesne môžete vypočuť naživo a byť ku spevákovi bližšie ako kedykoľvek predtým.

Náš tip: Pozrite si, v ktorých mestách sa uskutoční Spolu tour a zároveň si zakúpte lístky priamo cez Predpredaj.sk.

FEMINITY TV: Spevák Adam Ďurica o manželke, svadbe a koncertnom tourné, ktoré chystá už o pár dní

Prečítajte si: So svadbami sa v poslednom čase roztrhalo vrece: Okrem Adely Vinczeovej išli pod čepiec aj tieto Slovenky

Aktuálne však spevák prežíva dvojnásobnú radosť, keďže si len prednedávnom po viac ako 10-tich rokoch vzal za manželku svoju lásku Kristínu. Adam nám prezradil, v akom duchu sa svadba niesla: "Myslím si, že to bola klasická svadba. Mali sme tam priateľov, rodinu a kapelu. Boli sme hlavne spokojní a šťastní. Bol to krásny deň, možno najkrajší deň môjho života. " Hoci Adam v minulosti tvrdil, že na vlastnej svadbe spievať nebude, nakoniec to bolo inak: "Už mi len letela gitara, som ju chytil a už som aj hral všetky tie svoje pesničky."

Adam nám okrem iného povedal aj o tom, kde stretol svoju dnes už manželku: "My sme spolužiaci zo strednej školy. Keď na to príde reč, hovoríme, že sme sa najskôr príliš nevnímali, ale postupne, ako sme končili školu tá iskra prebehla a doteraz sme spolu."

Mohlo by vás zaujímať aj: Známe páry, ktoré ustáli rozchody a vrátili sa k sebe: Pocisková je dnes hrdou mamou, Ostrihoňová sa nakoniec vydala

Čím bude Spolu tour výnimočná?

Na záver nám Adam prezradil aj to, čo všetko chystá počas svojej Spolu tour: "Bude to tourné k albumu Spolu, ktorého základná časť už prebehla. Špeciálne bude to, že budem hrať v mestách, v ktorých som nikdy predtým nehral. Bude to výber toho najlepšieho a budú tam všetky hity, ktoré ľudia poznajú."

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus