Presunúť na hlavný obsah

Toto by ste na Veroniku Cifrovú Ostrihoňovú nepovedali: Vieme, aká závislosť stojí za jej krásnou postavou

Feminity

Úspešná a krásna redaktorka televíznych novín Veronika Cifrová Ostrihoňová, vyzerá perfektne. Má anjelskú tvár a dokonalú postavu. Nám sa podarilo odhaliť jej tajný recept na krásu!

Známy moderátor a rádiový speaker Matej ”Sajfa” Cifra má doma hotový poklad. Jeho manželka Veronika je sčítaná, inteligentná a navyše očarujúca. 

Pýtate sa, v čom je tajomstvo jej bezchybného vzhľadu a ukážkovej postavičky? Veronika nedá dopustiť na zdravý životný štýl, ku ktorému v jej prípade neodmysliteľne patrí jóga. Tej sa atraktívna blondínka venuje už dlhšie obdobie. Práve jóga vraj dokáže hotové zázraky s postavou. Dokonca absolvovala aj ajurvédsky detox na Srí Lanke s rodičmi a sestrou. Práve odtiaľ sa vrátila ako znovuzrodená. 

Čo sa týka stravovania, tak tu má tiež svoje zásady. Úplne prirodzene si dáva pozor na to čo zje. Každé ráno začína tým, že vypije teplú vodu s citrónom a himalájskou soľou. Hoci počas dňa si dopraje takmer všetko, predsa len sa snaží vynechávať bielu múku. 

Sympatická redaktorka má celkovo veľmi pozitívny vzťah k športu. Nedá dopustiť ani na beh, či fitko. Cvičeniu sa venuje  štyri až päťkrát do týždňa. Navyše o dostatok pohybu sa jej aj Sajfovi stará ich milovaná fenka Molly. Pohyb Veroniku nabíja pozitívnou energiou na celý deň. Práve takto dokáže odfiltrovať každodenný pracovný stres a na chvíľku vypnúť. 

My môžeme len konštatovať, že na kombinácii zdravej stravy, športu a pozitívneho myslenia asi naozaj niečo bude. Skutočne  platí, že tak ako sa človek cíti vo vnútri, to vyžaruje aj navonok. 


- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus