Presunúť na hlavný obsah

Kozmetické zázraky s použitím morských rias: Tieto detoxikujú a rozžiaria vašu pleť po zime!

Krása

Zimné obdobie dáva zabrať nielen nášmu organizmu, ale aj pleti, ktorá je po chladných dňoch naozaj unavená a vystavená riziku. Je preto dôležité venovať jej zvýšenú starostlivosť a navrátiť jej prirodzenú krásu prostredníctvom správne zvolených produktov.

Za vhodnú kozmetickú starostlivosť považujeme práve prírodné produkty s výťažkom z morských rias, ktoré dokážu pleť detoxikovať a prinavrátiť jej potrebnú energiu a život. Ideálna voľba pre všetky z vás, ktoré sa rozhodli pre jarný detox pleti. Inšpirujte sa naším výberom a vyberte si produkt, ktorý dokáže s vašou pleťou ozajstné zázraky. 

Prečítajte si aj: 7 kozmetických tipov na jeseň: S akými produktami dokážete okamžite rozjasniť svoj denný make-up?

Harmonizujúci toner 

Vyvážte a oživte svoju pokožku s týmto harmonizujúcim bezolovnatým tonerom na tvár. Ten dokáže jemne odstrániť nečistoty a obnoviť štruktúru pleti beztoho, aby ju podráždil. Zloženie minerálnych morských rias je vhodná najmä pre mastnú pleť, ktorá potrebuje poriadne prečistiť a harmonizovať.

Obnovenie pleti

Kozmetické produkty z tejto línie sú navrhnuté pre zmiešanú či mastnú pleť a dokážu vám poskytnúť rozžiarenú pokožku bez zbytočného mazu. Olejová a mydlová voda na odstránenie nečistôt či pleťový hydratačný krém na ochranu pred slnkom. Začnite pracovať na problémoch pleti, ktoré sa vám nakopili počas zimy a obnovte jej fungovanie pomocou prírodných zložiek s použitím morských rias.

Zmatňujúci krém

Kombinácia zázračných prírodných zložiek, ktoré sú bohaté na morskú riasy a využívajú všetky ich regeneračné výhody. To je spojenie účinných kozmetických látok spolu s prírodnými esenciami pre obnovenie hladkej pleti. Tento zmatňujúci krém dokáže eliminovať mastnotu a dodať vám žiarivý vzhľad bez zbytočného lesku.

Sérum z morských rias

Aj my v redakcii uprednostňujeme prírodnú kozmetiku s naturálnym zložením a preto vám s radosťou predstavujeme kolagénové sérum z morských rias pre dokonale vyhladenú pleť. Toto minerálne a rastlinné sérum obnoví povrch vašej pleti a dokonale ju detoxikuje.

Pleťový odličovač

Pleťový odličovač s extraktom z morských rias a morskej pramenitej vody jemne a šetrne čistí pleť a odstraňuje make-up. Vďaka špeciálnej minerálnej pramenitej vode je táto francúzska kozmetika považovaná za jednu z najúčinnejších a najšetrnejších. 

Inšpirujte sa: Make-up, ktorý vám pomôže znovu objaviť svoju krásu: Pozor na chybu pri líčení očí, na pery aplikujte tento odtieň

Výživná maska

Táto výživná maska využíva silu koralovej trávy a zelených rias na pritiahnutie vlhkosti do pokožky a taktiež zoceľuje jej povrch. V starostlivosti o o pleť v jarnom období by ste nemali zabúdať na jej vyživenie a dodanie potrebných vitamínov. Táto maska na tvár to zvládne za vás.

- Najčítanejšie -