Presunúť na hlavný obsah

VIDEO: Testovali sme nový rad Elixir Jeunesse od Yves Rocher: Ako to dopadlo?

Krása

Keďže zima nám už klope na dvere, pripraviť by sme mali na ňu nielen svoje telo, ale najmä pleť. A my to dobre vieme. Naše čitateľky dostali možnosť vyskúšať si perfektné prípravky z nového radu Yves Rocher − Elixir Jeunesse doslova na vlastnej koži. Aj vás zaujíma výsledok?

Účinky nového radu Yves Rocher Elixir Jeunesse sme si vyskúšali aj my v redakcii.  Testovali sme :

1. Detoxikačný micelárny gél

2. Roll-on na očné okolie

3. Denná omladzujúca starostlivosť

4. Sérum s dvojakým účinkom

5. Intenzívna nočná starostlivosť

6. Expresná okyslyčujúca maska

Prečítajte si: Stop toxínom a negatívnym účinkom stresu na pleť: S rešpektom k prírode a človeku

A musíme uznať, že z výsledku sme boli viac ako nadšené: "Nový rad skutočne dokáže s pokožkou malé zázraky. Pleť je ako znovuzrodená. Získa stratený jas, pružnosť a dokonca vďaka úžasnému očnému roll on sa zbavíte aj drobných mimických vrások doslova na počknie."

FEMINITY TV: Aj my v redakcii sme sa zapojili do testingu Yves Rocher  Elixir Jeunesse

Nová pleť - nový začiatok

Yves Rocher − Elixir Jeunesse sľubuje, že vašu pleť zobudí a naštartuje do nového dňa a čitateľka Katka (33), to môže len potvrdiť. ”Najviac ma oslovil denný krém. Nemám veľmi v obľube denné krémy, väčšinou mi zanechávajú mastný, lepkavy film na pleti, ale tento sa krásne vstrebal, pokožka bola po aplikácii hebká a žiarila. Moja pleť je určite krajšia, zdá sa mi oddýchnutejšia, akoby dostala naspäť svoj stratený jas. Dokonca sa vytratil aj sivý nádych, ktorý mala. Na dotyk je hebkejšia a jemnejšia. Aj okolie si všimlo zmenu, hlavne partner." 

Koniec ”vačkom” pod očami

Roll on na očné okolie vás dokáže zbaviť únavy na počkanie. A verte nám, že je to skutočne pravda. Potvrdila nám to aj mamička Martina (36). ”Oslovili ma všetky výrobky tejto kolekcie, ale ako žena na materskej s malým dieťaťom som najviac bojovala s ”vačkami” pod očami.Takže nedám dopustiť na roll-on na okolie očí. Priateľ, kamarátky a rodina si všimli že na 80% ustúpili. Predpokladám, že po dlhšom čase budu minimálne vidieť. A tá masáž okolo očí je na nezaplatenie. Moja beauty chvíľka ráno a večer sa vyplatila a určite sa jej nevzdám.”

Dokonalá detoxikácia

Detoxikačný micelárny gél je skutočným ”must have" produktom z tohto radu. Pleť nielen zdetoxikuje a prečistí, ale urobí aj čosi navyše. ”Čo sa týka tohto gélu, funguje fakt skvele. Vďaka nemu si všimnete aj to, čo inak po odlíčení nevidíte. Niektoré nedostatky sú prítomné a bez neho by ste ich asi prehliadli. Hoci doteraz vaša pleť aj po odlíčení večer nebola možno dokonale čistá, tento gél to už zariadi, aby sa to nestávalo. Je perfektný,” hovorí Martina (26).

Výsledok vás prekvapí

Nuž a zaujíma vás výsledok 14-dňového testovania? Asi najkrajšie to vystihla čitateľka Ľubica (28). "S výsledkom testovania som nadmieru spokojná a myslím si, že krémy (nočný i denný) si zadovážim aj po minutí týchto balení. Sedia presne pre môj typ mastnej pleti. Zbožňujem všetky vône výrobkov Yves Rocher a toto nebola výnimka. Celkovo je moja tvár žiarivejšia, menej mastná a drobné vrásky sú menej viditeľné. Pleť sa zjednotila. Čo dodať, nemala som žiadne negatívne skúsenostil len a len pozitívne…”

- Najčítanejšie -