Outfity zložené z kúskov z rifľoviny: Takto zaujmete na prvý pohľad a udržíte si status ikony

V rifľovine sa spája pohodlie a dokonalá jednoduchosť. Ouftity z nej preto nikdy nie sú nuda! Tkvie v nich letná pohodovosť, ktorá sa bezpochyby spája s pozitívnymi pocitmi. Užite si túto odviazanosť a zahaľte sa do rifľových kúskov, ktoré nikdy nestarnú.

Užite si túto odviazanosť a zahaľte sa do rifľových kúskov, ktoré nikdy nestarnú

Užite si túto odviazanosť a zahaľte sa do rifľových kúskov, ktoré nikdy nestarnú

Zdroj: Profimedia

Mini sukňa s malým osviežením

Každá správna fashionistka má v skrini jednu či dve rifľové sukne. Nezáleží na ich strihu, ten by si žena mala vyberať výhradne podľa svojej postavy, ale na prevedení. Tomu sa túto sezónu medze naozaj nekladú. Zaujmite detailom v podobe perál, cvokov či malých flitrov. Takýto kúsok sa stane vašim obľúbeným a každého určite zaujme.

Prečítajte si tiež: Buďte chic v doplnkoch ako od babičky: Tieto teraz najštýlovejšie kúsky nájdete v šatníku svojej starej mamy

Nohavice ako po mame

Tzv. mom jeans sa v obchodných reťazcoch stále držia na vysokých priečkach. Malý mix v rifľovej kultúre urobili aj zvonové nohavice, ktoré sa tiež začínajú tešiť veľkej obľube. Tieto typy sú totiž oveľa výraznejšie a zaujímavejšie ako klasické skinny jeans. S nimi nebudete mať problém zostavovať štýlové outfity ako na zavolanie.

Overal- aspoň jeden potrebujete vo svojej skrini

Letná pohoda je synonymum starého dobrého overála. Má v sebe nádych retra a aj práve preto je stále tak populárny a zaujímavý na akomkoľvek type postavy. Počas teplých dní ho doplňte ľahkým bielym topom a hranice naozaj nie sú ani v jeho farebnosti. Všetko závisí už len na vás!

Rifľové šaty vytvarujú postavu

Rifľovina je pevnejším materiál, ktorému sa mnohí počas leta bránia. V prípade rifľových šiat však viete staviť na dokonalosť a pomocníka v jednom. Nič nimi nepokazíte a sú vhodne na akúkoľvek príležitosť, pretože sa naozaj dajú doladiť množstvom rôznorodých doplnkov. Na druhej strane silnejšia látka stiahne vašu postavu a vám zanechá iba vytúžené summer body.

Mohlo by vás zaujímať: Kúsok letnej pohody pre vaše vlasy: Štýlové letné látkové čelenky vám budú najlepším spoločníkom na pláž

Dajte si záležať na doplnkoch

S rifľovým materiálom sa nepočíta iba na hlavných statement piece vášho outfitu. Môžete ním zamieriť práve na doplnky. Táto nestarnúca modrá farba sa skvelo vyníma na topánkach, ktoré krásne ozvláštni. Na zahodenie nie je ani na kabelkách či mašliach a čelenkách, ktoré osviežia vašu korunu krásy.

Foto:
Profimedia, C&A, H&M, Zara, Topshop, River Island
Zdroj:
PC

Súvisiace články

Diskusia k článku

comments powered by Disqus

Najčítanejšie články

Staň sa fanúšikom

TV programTV program Telkáč

Rozprávky, filmy a seriály

Starostlivosť o seba