Presunúť na hlavný obsah

Osobný tréner J Lo prezradil, prečo má speváčka skvelú genetiku: Vďaka nej na prahu 50-tky vyzerá skvelo

Zahraničné celebrity

Speváčka a herečka J Lo má aj vďaka svojej obdivuhodnej výdrži a disciplíne neskutočnú postavu a to jej chýba len rok do 50-tky. Tvrdý tréning si neodpustila ani počas svojho naro-deninového víkendu, ktorý trávila s rodinou a priateľmi. Najskôr práca, potom zábava...

Narodeniny neznamenajú výnimku

J Lo pred pár dňami oslávila svoje 49-te narodeniny. Pri tejto príležitosti uverejnila na svoju sociálnu sieť aj niekoľko rodinných fotografií či fotografiu z jej narodeninovej oslavy. Avšak nebola by to J Lo, keby pred narodeninami vynechá svoj poctivý tréning v posilňovni. Tak si zapózovala aj vo svojom cvičebnom úbore, pretože narodeniny, ne-narodeniny, cvičiť sa musí. 

Mohlo by vás zaujímať: Krásna Halle Berry má aj po 50-tke perfektnú figúru: Pozrite sa, čo pre ňu sympatická herečka robí

Len veľmi zriedka vynechá svoj tréning 

Jej vyšportované telo, nevynímajúc jej brušné svaly, by jej závidela nejedna mladšia žena. Samo-zrejme, genetika urobí svoje, ale o tejto žene je známe, že sa nespolieha len na ňu, ale predovšet-kým na svoje návyky v podobe zdravej stravy, poctivej driny v cvičení a tanci či odopieraní si alkoholu a iných pôžitkov. Aj tomu vďačí za svoju postavu a svaly. Pred časom sama pre Womenshealth prezradila, že len veľmi zriedka vynechá svoj tréning. 

Aj keď sa jej nechce, ide si zacvičiť a potom sa cíti opäť skvele

Najlepšie na J Lo je tiež to, že hoci ako sama priznala sa jej niekedy nič nechce, a necíti sa ani vo svojej koži, prezlečie sa do cvičebného úboru a ide do posilňovne. Potom sa vráti po tréningu do-mov, dá si sprchu, oblečie si pekné šaty, urobí si make-up, upraví vlasy a opäť sa cíti skvele. 

Čítajte tiež: Sexi herečka a mama 3 detí má aj po 40-tke dokonalé telo: Táto potravina jej pomáha na postavu, vlasy aj pleť

V centre pozornosti jej brušné svaly 

Na instagram však pridala aj inú fotografiu zo svojho narodeninového víkendu, na ktorej všetkých upútajú jej brušné svaly. Ta tejto oslavuje svoje narodeniny s rodinou, svojimi dvojičkami, Emme a Maxom, so svojím partnerom, Alexom Rodriguezom a jeho deťmi, Ellou a Natashou, aj ich spo-ločnými priateľmi. Speváčka sa predviedla v naozaj úsporných bikinách, a bolo veru čo obdivovať.

Neprehliadnite: Po tejto žene zdedila J Lo dlhotrvajúcu krásu a mladosť: Fanúšikovia nešetrili slovami chvály: Matka alebo sestra? 

Geneticky požehnaná a obdarená fyzickou aj duševnou energiou 

J Lo má samozrejme aj svojho trénera, s ktorým trávi veľa času. Je ním celebritný tréner, David Kirch, ktorý o nej prezradil aj toto: „Je geneticky požehnaná, obdarená neuveriteľným množ-stvom fyzickej energie, ale aj krásnym množstvom duševnej a emocionálnej energie... Je veľmi spojená s jej telom a má šialenú disciplínu.“ Práve to je tá správna kombinácia, vďaka ktorej dosahuje J Lo úžasné výsledky, čo sa týka jej postavy. Jednoznačne by sme si z tejto ženy mali vziať príklad, aby sme aj my ostatné v jej veku vyzerali takto nádherne nielen po fyzickej , ale aj duševnej stránke, čo poviete?

 

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe