Presunúť na hlavný obsah

Nový muž Jennifer Lopez nešetrí chválou na adresu svojej priateľky: Takéto vyznanie a ešte k tomu v priamom prenose!

Zahraničné celebrity

Nestarnúca latino diva má po svojom boku nového sexi fešáka. Hoci sú spolu pomerne krátko, nový objav sa vyznal z citov k slávnej speváčke pred celým svetom. A nešetril obdivnými slovami.

Nerozlučná dvojka od prvej chvíle

Dvojica sa stretla na jednom z Jenniferiných koncertov v Las Vegas ešte vo februári a vraj sú od tej doby nerozlučiteľní. Začiatkom marca už stihli spolu stráviť nejaký ten čas na Bahamách a po nich sa striedajú a lietajú jeden za druhým veľmi často. Spoločne trávili čas aj v posilňovni prominentného trénera Gunnara Petersona, ktorý je zároveň speváčkiným priateľom. Nedávno boli videní zase na obede v jednej newyorskej reštaurácii a veľmi im to spolu pristalo.

Mohlo by vás zaujímať: Nádherná J. Lo má tesne pred päťdesiatkou: Ak takto sa táto sexi diva udržuje neustále vo forme

Vzťah oficiálne potvrdený 

Jej nový objav, Alex Rodriguez, bývalá baseballová hviezda, všetkých prítomných prekvapil, keď potvrdil svoj vzťah so slávnou speváčkou v rozhovore v televíznej talkshow the View. Hoci dvojica spolu randí len veľmi krátko, zdá sa, že ide na to naozaj zhurta. Neostalo však len pri zoficiálnení ich vzťahu. Alex priznal aj ďalšie city ohľadom Jenniferinej osoby. 

Čítajte tiež: Jennifer nikdy nemala núdzu o mužov: Neuveríte, s koľkými vo svojom živote sa táto sexi diva skutočne zaplietla

Múdra žena, neuveriteľná matka, jednoduchý človek 

Alex, ktorý je krátko po prekročení 40-tky, a teda je vekovo k Jennifer bližšie než jej predchádzajúci partner, Casper  Smart, čo by mohlo byť v ich prípade len výhodou, oceňuje na Jennifer aj tieto vlastnosti: „Strávili sme spolu skvelý čas, je to úžasné dievča, jeden z najmúdrejších ľudí, aké som kedy stretol a tiež neuveriteľná matka,“ cituje ho britský denník Mirror. Alex pokračuje a opisuje Jennifer ako ženu, ktorá má rada jednoduché veci, pretože je sama v podstate veľmi jednoduchá. Cení si rodinu, pretože okrem toho, že je pre neho skvelá matka, rovnako je aj skvelá sestra či dcéra.

Spočiatku flirt, no veci sa zmenili

Zdroj blízky Alexovi potvrdil pre denník Mirror aj to, že bývalý športovec to bral na začiatku ako flirt. No netrvalo dlho, aby pochopil, že má Jennifer naozaj rád. Vzťah medzi nimi je vraj veľmi intenzívny a stále sa vyvíja. Nechajme sa teda prekvapiť, či práve tento muž neprinúti krásnu a sexi Jennifer zatúžiť znova po manželstve.

Neprehliadnite: Vyzerajú ako dvojičky: Jennifer Lopez má doma okrem vlastnej kópie ešte niekoho!

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe