Presunúť na hlavný obsah

Beckhamovci sa rozhodli pre rapídnu zmenu v živote: Neuveríte, kam sa táto šťastná rodinka v najbližšej dobe presťahuje

Zahraničné celebrity

Mesto má svoje výhody, no niekedy práve tak zaneprázdnení ľudia ako sú Victoria a David Beckhamovci potrebujú aj trošku pokoja. Ten svoj sa rozhodli nájsť v srdci Anglicka, vo vidieckom Cotswolde.

Pokoj vidieka

Ničím nerušený relax si odteraz rodinka bude užívať v krásnej vile s deviatimi spáľnami prepojenými sklennými prechodmi. Samotná vila bola kompletne zrekonštruovaná a rozprestiera sa na rozľahlých pozemkoch v blízkosti utešeného mestečka Chipping Norton, obklopeného horami .

Prečítajte si: Aj takto sa zmenili známe hviezdy počas rokov: Z Victorie Beckham je dáma, speváčka Adele vyzerá oveľa lepšie

Victoria spoločne s Davidom a ich štyrmi krásnymi deťmi rozmýšľali nad presťahovaním sa na vidiek už nejaký ten čas. Viac ako rok sa snažili nájsť to pravé miesto, kam by sa uchýlili od rušného života veľkomesta, a keďže i samotný David prišiel na chuť vidieckemu životu pri spoločných polovačkách na jarabice, ktoré absolvuje s priateľom a režisérom Guyom Ritchiem, Cotswold ako budúce sídlo rodiny nakoniec vyhral.

Inšpirujte sa: Dcérka Victorie Beckham sa teší maminej pozornosti: Aj toto sú niektoré z vecí, ktoré spolu bežne robia

Vidiek si obľúbilo hneď niekoľko ďalších hviezd

Vyzerá to tak, že Beckhamovci nie sú jediní, kto si čaro prírody a pokoja nevie vynachváliť, ale práve oni si zobrali príklad od množstva celebrít, ktoré si vidiek už dávno užívajú plnými dúškami. Táto lokalita je totiž obľúbeným miestom kráľovksej rodiny, princ Harry sem dokonca na víkend zobral i svoju lásku Meghan Markle.  Rovnako tak ju obľubujú i Kate Moss či Rita Ora, ako i rodina Cameronovcov.

Nenechajte si ujsť: Najmladší Beckham konkuruje svojej mame. Toto ste o synovi Victorie Beckham vedeli?

Príjemné chvíle v ničím nerušenom prostredí majú zjavne naozaj niečo do seba.

Davidovi a Victorii na rodine naozaj záleží

Spoločné chvíle na vidieku si Beckhamovici užijú o to viac, že na čas strávený s rodinou naozaj nedajú dopustiť. Už teraz sú spoločné lyžovačky či výlety do prírody aktívnou súčasťou ich voľného času a snažia sa nimi vyplniť každú voľnú chvíľu popri pracovnom nasadení.

A práve Idylický život na vidieku je ako stvorený pre aktivity na čerstvom vzduchu a dáva deťom potrebnú voľnosť bez neustálej pozornosti médií. Samotný Brooklyn sa totiž začína venovať fotografovaniu a možno práve v Cotswolde naberie novú dávku inšpirácie, ktovie?

Preferujete aj vy život na vidieku?

spolu hlasovalo 371 ľudí

Áno
301
Nie
70

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe