Presunúť na hlavný obsah

Ben Affleck a Jennifer Garner patrili medzi najkrajšie páry Hollywoodu: Potom herec urobil niečo, čím pochoval celý vzťah

Zahraničné celebrity

Tvorili pár už takmer 10 dlhých rokov a ich vzájomná súhra a harmónia bola naozaj závideniahodná. Aj celebrity však postihne všedná kríza vo vzťahu.

Priam rozprávkový začiatok

Jennifer Garner sa s Benom spoznala práve v období, kedy obaja prechádzali ťažkými životnými rozchodmi. Krásna herečka sa rozvádzala so svojím prvým manželom Scotom Foleyom, zatiaľ čo charizmatický herec ukončil svoj vzťah s nestarnúcou Jennifer Lopez. Možno i práve táto životná situácia ich natoľko spojila, že sa do seba nenávratne zamilovali. Samotná Jennifer rada hovorí o Benovi ako o láske svojho života a toto tvrdenie vraj nikdy neoľutovala.

Prečítajte si: Milenecké avantúry celebrít: Selena Gomez tajila aférku so sexidolom, Ben Affleck našiel milenku v opatrovateľke

Spoločne sa stali rodičmi troch krásnych detí, z ktorých najstaršia Violet má len 11 rokov, zatiaľ čo najmladší Samuel práve dovŕšil krásnych päť a už teraz sa nevie od svojho otca odtrhnúť ani na krok. Violet sa až neuveriteľne podobá na krásnu Jennifer, pričom prostredná Seraphina najradšej správdza mamu pri nákupoch.

Mohlo by vás zaujímať: Najromantickejšie gestá svetových hviezd: To, čo urobil pre Jennifer Lopez Ben Affleck by dostalo každú

Je najcharizmatickejší človek, akého poznám

Ešte pred samotnými problémami, ktoré v manželstve tohto dokonalého páru nastali, Jennifer Garner nedala na svojho manžela dopustiť. Sama ho totiž považovala za najcharizmatickejšieho a najštedrejšieho človeka, akého pozala. Nikto však nie je dokonalý, a to ani v prípade Bena Afflecka. A práve kvôli jeho nešťastnému sklonu k alkoholu sa idea krásneho manželstva rozpadla presne deň pred desiatym výročím svadby.

Manželia oznámili rozchod bez presne určeného dátumu rozvodu. Je však zrejmé, že po Benovom odsťahovaní z domu sa nezmenila situácia len medzi manželami, ale najväčšiu zmenu pocítili samotné deti.

Neprehliadnite: Vzťahové „pletky“, ktorých je plný Hollywood: Tieto páry šokovali v poslednej dobe najviac!

Ešte nie je všetkému koniec

Napriek zrejmým problémom vo vzťahu a Benovej závislosti, nad ktorou sa mu už dlhší čas nedarilo vyhrať, k samotnému rozvodu zatiaľ nedošlo. I keď ním talentovaná herečka už niekoľkokrát hrozila, nikdy neprišlo k podpísaniu samotných papierov. Možno je tomu tak i preto, že tento nezabudnuteľný herec sa nakoniec rozhodol vyhľadať odbornú pomoc lekárov, ktorí mu pomožu vrátiť sa naspäť do normálneho života a k svojej rodine. Sám Ben si totiž uvedomuje, že práve tá je na prvom mieste a práve vďaka nej sa dokáže reálne pozrieť na svoj problém a pod hrozbou straty svojich najbližších sa konečne rozhodol postaviť svojej závislosti čelom. Deti a rodina sú aj pre Bena prioritou číslo jedna.

Nikto, vrátane celebrít, by predsa nemal zabúdať na to, že rodina je to najdôležitejšie, čo máme a práve príbuzní sú tými, ktorí pri nás stoja v každej situácii. Preto by sme si ich podporu a lásku mali vážiť naozaj neustále nielen vtedy, keď sa dostaneme do problémov a voláme o pomoc.

Inšpirujte sa: Celebritné rozchody, ktoré otriasli Hollywoodom: Niektoré dvojice šokovali, od iných sa nedalo čakať nič iné!

Myslíte si, že Ben dokáže vyhrať boj nad svojou závislosťou a zachrániť vzťah s Jennifer?

spolu hlasovalo 326 ľudí

Áno
288
Nie
38