Presunúť na hlavný obsah

Vzťahové „pletky“, ktorých je plný Hollywood: Tieto páry šokovali v poslednej dobe najviac!

Zahraničné celebrity

Rozchody, svadba i nový párik na scéne! V Hollywoode letí čas akosi rýchlejšie. Toto všetko hviezdy postíhali za posledné dni.

Kendall Jenner a Nick Jonas

Dohadzovačka! Modelku a hudobníka mala dať dokopy spoločná kamoška Gigi Hadid, ktorá randí práve s bratom Joeom Jonasom. A kamošky si predsa musia pomáhať. Nick je z mladučkej Kendall vraj celkom „mimo“ a myslí si, že je najsexi žena, akú pozná, píše server okmagazine.com.

Gwen Stefani a Gavin Rossdale

Rozchod! A nie je v tom žena, ale gay spevák Marilyn, s ktorým sa mal manžel Gwen Stefani zapliesť aj pred šiestimi rokmi. Trinásť rokov a tri deti, taká je bilancia vzťahu speváčky Gwen Stefani a frontmana kapely The Bush – Gavina Rossdalea. „Chce byť niekým, kým nie je,“ povedal na margo spevákovej orientácie samotný Marilyn. 

Prečítajte si: Vyčarujte si sexi pery ako Stefani, Johansson a ďalšie!

Jennifer Garner a Ben Affleck

Problém tejto dvojice má meno Christine Ouzonian a ide o bývalú rodinnú vychovávateľku, s ktorou sa herec zaplietol ešte počas manželstva s Jennifer Garner. Zdroj magazínu E! tvrdí, že medzi hercom a opatrovateľkou všetko začalo len ako flirt, no rýchlo sa to zmenilo na lásku ako hrom!

Mohlo by vás zaujímať: Hollywoodske krásky ako matky: Najkrajšie momenty

Jennifer Lopez a Casper Smart

Sexi diva a jej zajačik to majú mať už čierne na bielom! Speváčka si mala tanečníka vziať vo svojom dome v Hamptons, podobne ako predošlého manžela, Marca Anthonyho, s ktorým má dve deti. „Bola to malá ceremónia,“ povedal zdroj blízky Lopez pre sever okmagazine.com.

Mariah Carey a James Packer

Kyprá speváčka dostala od svojej novej lásky – milionárskeho podnikateľa Jamesa Packera ultimátum. Kilá navyše by mala čo najskôr zhodiť. Nový amant jej odporúča zmenšenie žalúdka, ktoré speváčka už raz podstúpila. Magazín Star odhalil, že Packer je ochotný všetko zafinancovať a počas rekonvalescencie sa o frajerku dokonale starať. To je ale džentlmen!

Prečítajte si: Radikálne rozhodnutie pribratej hviezdy po rozchode: Vieme, prečo diva zhadzuje kilá ako opreteky!

- Najčítanejšie -