Presunúť na hlavný obsah

Po tejto žene zdedila J Lo dlhotrvácnu krásu a mladosť: Fanúšikovia nešetrili slovami chvály: Matka alebo sestra?

Zahraničné celebrity

O zdravom životnom štýle v súvislosti s mladistvým vzhľadom J Lo toho popísalo viac než dosť. Avšak genetika môže vždy zamiešať karty. V tomto prípade, niet pochýb o tom, že krásna latinodiva dostala do vienka tie najlepšie. Presvedčte sa sami...

Sestra alebo matka? 

Na jednej z najnovších fotografií, ukázala Jennifer Lopez opäť aj svoju matku, na ktorú nedá dopustiť. Na instagramovej fotografii vyzerá jej mama, Guadalupe Rodríguez skôr ako jej sestra než matka, čo poviete? Rozhodne však táto fotografia dokazuje, že v prípade J Lo bola príroda naozaj štedrá a zabezpečila jej dobrú genetiku po jej krásnej a nestarnúcej matke. 

Mohlo by vás zaujímať: Pozrite sa na romantické fotografie ako sa Jennifer Lopez hrá na turistku v Paríži so svojou láskou!

Reakcia fanúšikov hviezdy  

Na to, že J Lo vyzerá pred päťdesiatkou fantasticky sme si už akosi zvykli. Čo fotografia, to dôkaz.

Avšak vidieť jej matku v plnej kráse, na to nemáme veľa príležitostí. Preto reakcia fanúšikov bola viac než pozitívna smerom k obom dámam, avšak k Jenniferinej matke sa vyjadrovali  samozrejme viac, napríklad aj takýmito komentármi: „Vyzeráte  ako sestry... Vyzeráte rovnako ako ona... Vaša mama je krásna ako vy... Teraz vidím, z kadiaľ pochádza vaša krása... V žiadnom prípade nevyzerá dosť stará...“

Čítajte tiež: Nový muž Jennifer Lopez nešetrí chválou na adresu svojej priateľky: Takéto vyznanie a ešte k tomu v priamom prenose!

Majú k sebe blízko, hoci... 

Nuž darmo mamine gény sa v speváčke naozaj snúbili, ako sa hovorí. Žiarivé zlatohnedé oči, krásny podmanivý úsmev, dokonalá pleť bez chybičky krásy, prirodzená shnedosť pokožky. Obe ženy vyzerajú na svoj vek neuveriteľne.  Okrem toho je zjavné, že tieto ženy majú k sebe naozaj blízko. Hoci nie vždy to tak bolo. Matka J Lo totiž nesúhlasila s výberom kariérnej cesty svojej dcéry v šoubiznise. No dnes, po rokoch tvvrdej driny, je podľa slov samotnej Jennifer jej mama jej najväčší fanúšik. My len dodáme, že Guadalupe je na svoju dcéru určite veľmi pyšná. 

Neprehliadnite: Nádherná J Lo má tesne pred päťdesiatkou: Aj takto sa táto sexi diva udržuje vo forme

- Najčítanejšie -

Diskusia k článku

comments powered by Disqus