Presunúť na hlavný obsah

Jennifer Lopez nikdy nemala núdzu o mužov: Neuveríte, s koľkými vo svojom živote sa táto sexi diva skutočne zaplietla

Zahraničné celebrity

Možno už nie je najmladšia, no rozhodne na svoj vek vyzerá neskutočne dobre. Jennifer Lopez tento rok oslávi prekvapujúce štyridsiate ôsme narodeniny.

Táto americká speváčka, herečka, modelka, producentka, tanečníčka a spisovateľka však svet neohuruje len svojou krásou, ale I množstvom mužov, ktorí sa v jej živote objavili.  O niektorých ste určite netušili.

Jej najlepší kamarát

So svojím najlepším kamarátom Wesleyim Snipesom si mladučká J.Lo zahrala vo filme Money Train, kde po jeho boku absolvovala i prvú sexuálnu scénu.  Ich vzťah začal hneď po tom, čo sa Jennifer ako dvadsaťpäť ročná rozišla so svojím dlhoročným priateľom Davidom Cruzom, s ktorým tvorili pár dlhých desať rokov.

Prečítajte si aj: Aj krásna Jennifer Lopez podľahla trendu retušovania vlastných fotiek: Čo si známa speváčka vylepšuje?

Prvý manžel bol barman

Svoju prvú svadbu absolvovala Jennifer v roku 1997, pričom sa jej vyvoleným stal Ojani Noa, miestny barman v Maiamskej reštaurácii, kde sa týto dvaja zaľúbenci spoznali. Vzťah však nemal dlhé trvanie a po niečo vyše roku dvojica požiadala o rozvod.

Dostala i terajšieho manžela speváčky Thalie

Pokiaľ ide o romantické úlety, Jennifer ich zažila hneď niekoľko. Jedným z nich je i randenie s riaditeľom Sony Music a terajším manželom speváčky Thalie Tommym Mottolom hneď po tom, čo sa rozviedla so svojím prvým manželom a Tommy absolvoval rozchod s Mariahou Carey. Ich flirt však zjavne nevydržal veľmi dlho.

Mohlo by vás zaujímať: Tieto deti si žijú ako v bavlnke: Pozrite sa na zoznam najnezmyselnejších darov hollywoodskych celebrít

Dva roky po boku rappera

Aj Puff Diddy, známy tiež i ako P.Diddy sa dostal na speváčkyn dlhý zoznam románikov. S americkým rapperom, ktorý sa vlastným menom volá Sean Combs prežila len niečo vyše dva a pol roka. Ten je však už v súčasnosti šťastným otcom šiestich detí a s Jennifer ostali len priateľmi.

Druhý manžel bol tanečníkom

Cris Judd sprevádzal Jennifer na jej vystúpeniach ako tanečník. Hlavne vďaka práci sa v roku 2001 zblížili natoľko, že sa stali manželmi. Toto pre Jennifer už druhé manželstvo však tiež netrvalo príliš dlho. Vzťah sa začal rozpadať už po roku, keď si J.Lo našla iný objekt na randenie, no legálne bol pár rozvedený až v roku 2003.

Skoro tretia svadba ala „Bennifer“

Ďalším manželom v poradí sa skoro v roku 2003 stal Ben Affleck. Ich láska totiž vyústila až do žiadosti o ruku a plánovania svadby. Na poslednú chvíľu sa však celá ceremónia odvolala rovnako ako zásnuby, ktoré boli oficiálne zrušené rok na to. Ben Affleck však za J.Lo zrejme nesmúti, svoje miesto si našiel po boku ďalšej úspešnej herečky Jennifer Lawrence.

Inšpirujte sa: Hollywoodske krásky, ktoré vyzerajú aj po 45-ke výborne: Pozrite si ich figúry!

Manžel a otec dvoch detí

Nakoniec sa na sedem rokov stal pre Jennifer osudový spevák Marc Anthony. Spoločne vydržali v manželstve od roku  2004 až do roku 2011, kedy oficiálne oznámili odlúčenie. Tento pár má okrem krásnych spomienok spoločné i roztomilé dvojičky, Max a Emme. Zaujímavé ale je, že ich vťah sa začal už v deväťdesiatych rokoch, cestu si však k sebe našli až v novom miléniu.

Mladý zajačik

Na zozname tejto nestarnúcej bohyne nesmie v žiadnom prípade chýbať mladé mäsko. Hneď po rozchode s Marcom si Jennifer začala s o osemnásť rokov mladším tanečníkom Casperom Smartom. Ako pár sa ukázali na roznych večierkoch či akciách a nového maminho partnera dobre poznali i Jenniferine deti. Láska však rovnako ako predchádzajúce pokusy dlho nevydržala.

Klebety o novej láske sa potvrdili

Posledné týždne sa šírili informácie o tom, že Jennifer našla svoju novú lásku. Stal sa ním rapper a spevák Drake, s ktorým v poslednej dobe úzko spolupracovala. Svoju lásku dali najavo pomocou sociánych sietí, pričom tak verejnosť  doslova šokovali. Drake totiž ešte v októbri tvoril pár s ďalšou úspešnou umelkyňou Rihannou. Život je však jedna neustála zmena a v Hollywoode to predsa platí dvojnásobne.

Myslíte si, že vzťah Jennifer Lopez s rapperom Drakeom vydrží?

spolu hlasovalo 111 ľudí

- Najčítanejšie -

Najväčší dom nábytku na webe